Dwa gole Hokky’ego Caraki dały drużynie PSS Sleman zwycięstwo nad Aremą FC

Sobota, 21 września 2024 – 00:32 WIB

Po prostu ŻYWY – PSS Sleman w meczu kontynuacyjnym sezonu 2024/2025 League 1 pokonał gościnną Aremę FC wynikiem 3-1. Pojedynek pomiędzy tymi dwoma zespołami odbędzie się na stadionie Manahan, Solo, w piątek 20 września 2024 r.

Przeczytaj także:

Trener Port FC modli się, aby Persib Bandung wygrał z Persiją Jakarta

PSS Sleman objął prowadzenie po bramce zdobytej po kopnięciu Phila Ofosu-Ayeha w 23. minucie. Dzięki temu golowi PSS Sleman prowadził 1:0.

PSS Sleman podwoiło prowadzenie po akcji zawodnika reprezentacji Indonezji Hokky’ego Caraki. Mocne kopnięcie Hokky’ego Caraki w 39. minucie skutecznie przebiło bramkę Aremy, której bronił Lucas Frigeri. Wynik 2:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

PSS Sleman Cukur Arema FC 3:1, Hokky Caraka drukuje bramkę

W drugiej połowie Aremie udało się zmniejszyć różnicę bramek do 2:1. Gol ten padł po fakcie popełnionym przez obrońcę PSS Sleman w polu karnym.

Arema wyznaczył Lokolingoya na wykonawcę rzutów karnych. Rzut karny Lokolingoya w 53. minucie zakończył się bramką dla Aremy.

Persija Waiting, trener Persib prosi zawodników, aby zapomnieli o złych wynikach meczu z Port FC

Hokky Caraka, który wydawał się modny w tym meczu, w 54. minucie ponownie przebił bramkę Aremy. Mocna główka Hokky’ego Caraki zmieniła wynik na 3-1 na korzyść PSS Sleman. Wynik ten utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego kończącego mecz.

Zwycięstwo 3:1 nad Aremą było pierwszym zwycięstwem PSS Sleman w League 1 w tym sezonie. Z sześciu meczów, w których rywalizowali, PSS Sleman był w stanie wygrać tylko raz.

W poprzednich pięciu meczach PSS Sleman nie był w stanie wygrać. Z poprzednich pięciu meczów PSS Sleman był w stanie tylko dwa razy zremisować i trzy razy przegrać.

Zacięty pojedynek! PSM Makassar vs PSIS Semarang kończy się w okularach

Szósty tydzień meczu kontynuacyjnego League 1 sezonu 2024/2025 pomiędzy PSM Makassar a PSIS Semarang zakończył się remisem 0:0 na stadionie Batakan w Balikpapan w piątek, 20 września 2024 roku.