Bordalás potrząsa Pellegrinim: "Jeśli tak bardzo kochasz piłkę nożną, powiedz swoim zawodnikom, żeby nie marnowali czasu."

José Bordalás nie przebierał w słowach, mówiąc o swoim wydaleniu z Benito Villamarín i krytyce gry jego zespołu ze strony Manuela Pellegriniego, trenera Betisu. Trener Getafe, który uważa, że ​​przegra dwa mecze, wyraził się bardzo jasno i stanowczo w rozmowie ze swoim odpowiednikiem: „Nie rozumiem tej próby uwarunkowania tego, co powinien był zrobić Pellegrini, jeśli jest takim miłośnikiem piłki nożnej, to zwrócenie uwagi na swoich zawodników, gdy tracili czas, jak Rui Silva– zapewnił na konferencji prasowej.

Chilijczyk stwierdził, że każdy musi „znacznie częściej współpracować w serialu” piłki nożnej, w nawiązaniu do wielu kart, które zostały wylosowane w tym meczu. Chciał wyjaśnić, że to jego odbicie Nie było to spowodowane tym, co wydarzyło się w tym meczu. i tak dla piłki nożnej w ogóle, choć zaznaczył też, że w tę środę przeciwko Getafe”przez pierwsze minuty nie można było grać„i skończyły się”z tymi samymi żółtymi, co w pierwszej części“.

Istnieją statystyki wskazujące, które drużyny najczęściej tną gry. Już to powiedziałem, to trudny zespół i istnieje sędzia, który musi oddać sprawiedliwość. Rozdawał żółte, nie wiem po co. Wydaje mi się niewiarygodne, że skończyliśmy z trzema żółtymi kartkami, a oni z tymi, z którymi otrzymali.”, zauważył. „Wygraliśmy 2:1 i w ciągu ostatnich czterech minutnie próbowaliśmy oszukać rzucając się na podłogę– powiedział trener Santiago