Obraz, który oburza Almerię: "Telewizory, które mają sędziowie, muszą być z innej galaktyki"

CTo ósma minuta meczu Stadion Power Horsekon zdrowie wygrywając już 0:1, kiedy Radovanovic przed kontuzją oddał bardzo złą piłkę do Maximiano, która miała minąć linię bazową i spowodować rzut rożny na korzyść drużyny czerwonych. Jednakże, Portugalski bramkarz szybko opuścił bramkę, aby zanurkować w murawę i nogą „obronić” rzut rożny.przekazując w ten sposób piłkę Jonowi Moncayoli, aby ten mógł udzielić pomocy Budimir przy pustych drzwiach.

Zespół Jagoby Arrasate pokonuje Almerę w zaledwie dziewięć minut, kończąc mecz wynikiem 0-2 i wywołał lawinę gwizdów na trybunach w stronę lokalnej drużyny. Jednak powtórka kilka minut później Transmisja meczu w telewizji pokazała obraz, na którym wydawało się, że Maximiano spóźnił się z wybiciem piłki., który mógłby wyjść całkowicie i w związku z tym unieważniłby wszystko, co nastąpiło bezpośrednio po nim. Czyli gol Budimira. To zdjęcie zostało natychmiast udostępnione w sieciach społecznościowych i pomimo fatalnego meczu, jaki Almera w dalszym ciągu stoczyła, wywołało oburzenie fanów Almerii.

Pepe Mel i kontrowersyjny wizerunek

Tak naprawdę sam Pepe Mel powiedział na konferencji prasowej po pytaniu tej gazety o kontrowersyjną akcję przy drugiej bramce, że „Czwarty sędzia powiedział nam, że nie ma wyraźnego obrazu, a potem udało mi się go zobaczyć i prawdopodobnie telewizory, które mają, są z innej galaktyki ponieważ oni nie widzą tego samego co my, ale cóż. Jeśli nie jest to wyraźny obraz, niech Bóg przyjdzie i to zobaczy.. Nie chcę o tym rozmawiać, bo wydaje mi się to wymówką, nic nam to nie daje i nie jest tego warte.” To znaczy, zgodnie z tym, co wyjaśnił trener Almery, z VAR przeniesiono Gonzleza Fuertesa (sędzia główny), który nie oddał żadnego strzału. Można by ocenić, że piłka wyszła w całości. Dziwne jest również to, że Mecz ledwo został zatrzymany, aby można było go dokładnie i dokładnie oglądać ze wszystkich kamer, do których ma dostęp sala VOR. ta akcja, która spowodowała drugiego gola Osasuny.

Kibic Almerii jest tego w pełni świadomy Sytuacja drużyny w tym sezonie jest bezpośrednio spowodowana błędami popełnionymi przez zarząd klubu, przechodząc przez ławkę i podkreślając złe zachowanie każdego z zawodników. Prawdą jest jednak również, że panuje wrażenie, że każda szara gra zawsze kończyła się zwycięstwem drużyny przeciwnej, z którą mierzyła się reprezentacja Indii. W ciągu tych 30 dni, podczas których UD Almera poczuł się głęboko skrzywdzony, popełniono już zbyt wiele błędów, ale sytuacja kwalifikacyjna, która prześladuje klub, złagodziła możliwe bardziej zaostrzone protesty. Tak naprawdę, rozmawiając z ludźmi z klubu, czasami robili listę wszystkich błędów, które uznali za sprzeczne z ich korzyściami, a do wczorajszego błędu kumulują się jeszcze jeden.