Al-Hilal wygrywa Puchar Króla Mistrzów 2024, Cristiano Ronaldo pokonuje Al-Nasra w rzutach karnych (obejrzyj wideo)

„Al-Hilal” pokonał drużynę „Al-Nasr” w meczu finałowym Pucharu Mistrzów 2024 wynikiem 5:4. W siódmej minucie meczu Aleksandr Mitrowicz anulował wynik drużyny Al-Hilal. Do ostatnich minut meczu drużyny prowadziły 1:0. Jednak wynik po bramce Al-Nasra wyrównał Ayman Yahya. Wynik nie uległ zmianie nawet po dogrywce, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był rzut karny. Choć Cristiano Ronaldo i inne gwiazdy zdobyły rzut karny po piłce, Meshari Al-Nemer nie poddał się „decydującego” rzutu karnego i poprowadził „Al-Hilal” nad zaciekłymi rywalami. Dzięki Pucharowi Króla Mistrzów Al-Hilal zdobywa potrójną koronę w kraju. Cristiano Ronaldo na treningu przed finałem Ligi Mistrzów w 2024 r. – Al-Nasr uczy swoich kolegów sztuczek piłkarskich (obejrzyj wideo).

Puchar Mistrzów na mecz pomiędzy „Al-Hilal” i „Al-Nasr”.

(SocialLY dostarcza najświeższych wiadomości, trendów wirusowych i informacji ze świata mediów społecznościowych, w tym Twittera, Instagrama i Youtube. Powyższy post jest publikowany bezpośrednio z konta użytkownika w mediach społecznościowych, a personel LatestLY nie mógł modyfikować treści lub ( nieedytowane. Opinie i fakty pojawiające się w postach w mediach społecznościowych nie odzwierciedlają poglądów LatestLY ani nie przyjmują żadnej odpowiedzialności.)