Niesamowita mandarina ustrzelona przez Llulla z 13 metrów!

Si pierwszego dnia Llull zabił Barcelonę z czterema trójkami w niecałe dwie minuty czwartej kwarty, drugiego dnia zrobił to z a kosz z 13 metrów. Prawdziwy mandaryn, jeden z tych, które tylko Baleary są w stanie podpisać, ale który rozdaje trzy lub cztery w każdym sezonie, co czyni niesamowitą normalność: „To nie jest normalny strzał, dla niego to normalne, ale nie dla reszty„Musa powiedział pod koniec gry.”Widziałem to tylko u Steph Curry„.

Faktem jest, że trzecia kwarta umierała a Barça rozwaliła Madryt w kark 70-62kiedy błąd Ricky’ego w strzale, który spowodowałby, że Barça straciłaby sześć punktów, Burza Llull rozpętała się na drugim pierścieniu. Abalde mógł dokonać wyboru, podając po prawej stronie, ale szukał Llulla po swojej lewej stronie. Wiedziałem już w tej chwili do kogo wysłać piłkę..

Llull zatrzymał się na 13 metrów w roku i bardzo wysokim lotem trafił do kosza co zbiegło się w czasie z trąbem na koniec kwarty ku szaleństwu fanów WiZinka. Kolejny cios w linię wodną Barcelona ostatecznie wygra mecz.

Mecz Llull był niezwykły, zdobywając 18 punktów i 3 z 7 w trójkach. To właśnie ten ostatni wysadził WiZink i zaczął cementować drugie zwycięstwo Madrytu. Kolejna mandarynka w Twojej kolekcji.