Wiadomości sportowe  Reprezentacja Indii kobiet przegrała z Uzbekistanem 0:3

Taszkent, 31 maja (PTI) Indyjska reprezentacja kobiet w piłce nożnej strzeliła trzy gole w drugiej połowie, pokonując Uzbekistan 0:3 w swoim pierwszym międzynarodowym meczu towarzyskim na stadionie Bunyodkor w piątek

Po bezbramkowym remisie napastnik Habibulayeva Deora strzelił hat-tricka i zapewnił gospodarzom pewne zwycięstwo.

Przeczytaj także | Puchar Świata w Ugandzie T20 2024 Pełny harmonogram w formacie PDF do pobrania za darmo: Przewodniki drużyny krykieta Ugandy, harmonogram z harmonogramem IST Uzyskaj szczegółowe informacje o miejscu i drużynie.

W pierwszej połowie zaciętej walki obrona Błękitnych Tygrysów wykazała się wytrwałością i siłą fizyczną, dzięki czemu uzbeccy napastnicy nie musieli pracować na boisku.

Ashalata Devi obrona zachowała zdyscyplinowaną linię gry i przez cały mecz uniemożliwiała wykonanie kilku rutynowych fragmentów gry. Pomimo presji indyjski bramkarz Shreya Hooda nigdy nie został tak naprawdę przetestowany.

Przeczytaj także | Puchar Świata T20 w Afganistanie 2024 Pełny harmonogram, PDF do pobrania za darmo: Składy drużyn krykieta Afganistanu, tabela harmonogramów z terminami meczów w IST Uzyskaj miejsce i szczegółowe informacje o drużynie.

Po czwartej minucie drugiej połowy Sanju został ukarany karą za zagranie ręką w polu karnym. W starciu jeden na jednego z uzbecką tenisistką Hikmatovą Madiną, Sanju uderzył lewym dośrodkowaniem, a Madina uderzyła.

Piłka trafiła w ramię obrońcy, który próbował zablokować lewą linię. Sędzia prawidłowo wskazał punkt, a Habibulaeva Deora nie popełniła błędu otwierając wynik dla gospodarzy.

Niedługo potem Deora podwoił swój wynik, zdobywając drugiego gola w 75. minucie. Długa piłka z lewej strony została prawidłowo przechwycona przez napastnika i już po pierwszym kontakcie z piłką trafił lewą nogą w dolny róg bramki. Huda zapuścił korzenie na jego miejscu.

Doera skompletował hat-tricka w 89. minucie pięknym golem. 30 metrów od bramki przejął piłkę i prawą nogą wystrzelił rakietę, która znajdowała się w górnym rogu.

Kilka minut później szansę dla Indii dostał Piari Haksa. Podniósł piłkę i minął obronę Uzbekistanu, po czym oddał strzał zza pola karnego.

Drugi towarzyski mecz pomiędzy Indiami a Uzbekistanem odbędzie się 4 czerwca.

Reprezentacja Indii, prowadzona przez Chaobę Devi, przebywa obecnie w Uzbekistanie na dwóch meczach towarzyskich.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)