Ilość sprzedanych kar jest wysoka dla ElPozo Murcia FS

ElPozo Murcia Costa Calida zakwalifikowała się do półfinału I Dywizji futsalu pięć lat później wygrywając w rzutach karnych w rundzie ćwierćfinałowej z Viñą Albali Valdepeñasem, kulminacja meczu, który zakończył się wynikiem 1:1 po 40 minutach i 6 minutach dogrywki, w którym granas odnieśli drugie zwycięstwo w trzech meczach rozegranych osobnymi strzałami z 6 metrów, zatrzymanymi przez Edu Sousę i Juanjo.

Podobnie jak w pozostałych seriach, Trzecia walka była bardzo taktyczna i obaj zawodnicy zachowali środki ostrożności, aby przeciwnik nie wyrządził zbyt dużych szkód.

Mimo to w drużynie prowadzonej przez Daniego Martíneza Esteban próbował w pierwszej połowie długim strzałem, który trafił w słupek; a następnie Felipe Valerio, Eric Pérez, Marlon, sam Esteban, Marcel i Rafa Santos, ale pomiędzy bramkarzem Álexem Gonzálezem a brakiem celności charcuteros nie byli w stanie otworzyć wyniku.

To samo spotkało napastników drużyny trenowanej przez Davida Ramosa. Lolo, Pol Pacheco, Eloy Rojas i Eric Martel byli niebezpieczni, ale nie odnieśli wystarczającego sukcesu, aby pokonać Juanjo.