„Bestia” Zion Williamson pogorszył wieczór drużyny Bucks z Antetokounmpo

Ziona Williamsona Po raz kolejny pokazał, że jest jednym z najbardziej zdecydowanych zawodników w NBA i w jeszcze finałowym meczu poprowadził zwycięstwo Pelicans nad Bucks (107-100), co pozwoliło jego drużynie, piąty na Zachodzie (45-28)podążaj za czwartym miejscem Maszynki do strzyżenia (45-27) i zwiększyć swoją przewagę nad Indywidualiści (43-29). Te Milwaukeesekundy od wschodu (46-27) Widzą już w lusterku wstecznym, jak się zbliżają Knicks (44-28) y Cavs (44-29).

‘Bestia’ Pelikanów, autor 28 punktów (9/15 tc i 10/16 tl), 5 zbiórek, 2 asysty i blok W 33 minuty udało mu się poprowadzić swój zespół do przodu W pierwszej połowie przeważali 18 punktami i miał decydujący wpływ na wynik 5/6 rzutów wolnych w ostatnich trzech minutachkiedy Dolary Do lidera tracili zaledwie pięć punktów. W ostatnich trzech meczach notował średnio 31 punktów, 5,7 zbiórek i 6 asyst i wszystko wskazuje na to, że do play-offów dotrą w maksymalnej okazałości.

Obok Williamsona Wyróżniali się w Nowym Orleanie CJ McColluma25 punktów (6/15 t2, 3/9 t3 i 4/4 tl), 7 zbiórek i 7 asyst, Jonas Valančiūnas (15+4) r Trey’a Murphy’ego (15+11), ci dwaj ostatni gwarantzy monopolu na odbicie dla swojej drużyny. „To był naprawdę wysiłek” – powiedział Murphy o swoim wkładzie w odbicie. „Mój tata był w tłumie i miał wściekły wyraz twarzy, więc starałem się go uszczęśliwić, zdobywając więcej zbiórek”..

LAPRESS

w Dolary Tym razem znakomity wkład Giannisa Antetokounmpo: 35 punktów (15/22 dogrywki i 5/11 dogrywki), 14 zbiórek i 4 asysty w 38 minut na boisku. Grek odegrał kluczową rolę w powrocie swojego zespołu po stracie 18 punktów w pierwszej połowie i zdobyciu 20 punktów z rzędu opuścić Milwaukee z opcjami pod koniec trzeciego kwartału (85-73).

Anteto ma świetny silnik. Muszę mu okazać szacunek, ponieważ zawsze próbuje wszystkiego w ataku

Zion Williamson (gracz Pelicans)

Anteto został pochwalony przez Williamsona na koniec gry: „Ma świetny silnik. „Muszę mu za to okazać szacunek, on zawsze próbuje wszystkiego w ataku” – powiedziała gwiazda Pelikanyktóry wygrał, mimo że nie miał dobrego dnia w rzutach, z tylko 8/32 trójek i 39,6% w rzutach z gry (36/91).

Grali bardziej fizycznie, byli bardziej agresywni i zazwyczaj bardziej agresywna drużyna była nagradzana gwizdkiem.

Damian Lillard (gracz Bucks)

Obok Antetokounmpo najlepsi w Bucks byli Malika Beasleya (20) r Damiana Lillarda (20+5+7), que anot triple na sześć minut przed końcem zapewnić swojemu zespołowi przewagę pięciu punktów i przyznać, że Pelicans grali bardziej intensywnie: „Grali bardziej fizycznie, byli bardziej agresywni i zwykle bardziej agresywna drużyna jest nagradzana gwizdkiem”.. Mecz bardziej faworyzuje tę drużynę. Myślę, że mieli to na myśli i społeczeństwo im pomogło. Potrafili przejąć piłkę w swoje ręce, szukali ofensywnych zbiórek i mieli dodatkowe okazje.. Po prostu zagrali lepiej od nas” – przyznał.