Znakomity Dymitrow wyrzuca Alcaraz z Miami

Grygor Dymitrow zakończył przygodę Carlosa Alcaraz w tym Otwarte Miami 2024 i po drodze odwołałem marzenie o Sunshine Open. W poprzednich meczach widzieliśmy, jak Carlos prezentował spektakularny poziom, także przeciwko czołowym rywalom, takim jak Sinner, Zverev lub Miedwiediew w Indian Wells, pozostała jednak wątpliwość, co się stanie, gdy od początku nie będzie lepszy od rywala. I nie zdarzyło się to przed Grigorem Dymitrow i w ciągu 92 minut gry przegrał 6:2 i 6:4.

Carlosa Nie grałem dobrze, PRAWDA. Jego serwis był słaby, przez co nie miał ciągłości w grze i nie znajdował rozwiązań. Ale faktem jest, że Dymitrow Grałem bardzo dobrze. Pamiętajmy, że to doświadczony zawodnik, przyzwyczajony do tzw świetne sceny, i jakość gry porównywalna z grą Rogera Federera. Zastosowano sztuczkę, która najbardziej odpowiada Carlosowi – oczywiście, jeśli jesteś w stanie ją wykonać –: zagraj z nim szybko, również dużo ryzykując, szczególnie dla reszty. Jego służba również była buenomiałem trochę szczęścia, ale szczęście musi cię znaleźć grać dobrze żeby do czegoś się przydało.

A Grigor wyszedł bardzo przekonany swoich możliwości i z wieloma powodzenie. Po przegraniu pierwszych trzech gemów, nie wiedząc zbyt dobrze, co robić, Carlos przegrał pierwszego seta ii trochę zmienione w drugiej, w której od piłki wyszedł na 1-5 na 4-4, ale nie udało mu się dojść do gospodarz ani tego, co powiedziałby Dymitrow mocno napięty. Przypomnijmy, co powiedział jego weteran.

Carlosa Alcaraz Możesz teraz przygotować się do sezonu na kortach ziemnych. Grigor Dymitrow skonfrontować się z Aleksandrem Zverev liczy na to, że jeśli wygra, wróci do „pierwszej dziesiątki”. Rozegrany zostanie drugi półfinał Grzesznik y Miedwiediew. Miami Open 2024 będzie w innych rękach, ale walka o niego numer 1 Jest bardzo żywy, chociaż Carlos stracił punkty za to, że w zeszłym roku nie dotarł do półfinału.