Cinta Laura Sentil Jest osoba publiczna, która ma 7 asystentek, których zadaniem jest noszenie butów. Czyja to praca?

Niedziela, 3 listopada 2024 – 13:36 WIB

Djakarta – Cinta Laura nagle spotkała się z krytyką ze strony użytkowników mediów społecznościowych po tym, jak wyraziła swoją opinię na temat asystentów artystów. Kobieta, absolwentka Uniwersytetu Columbia, wyróżniła osoby publiczne, które mają wielu asystentów i zachowują się jak Bóg.

Przeczytaj także:

Zamiast być centrum negatywnej uwagi, pokonajmy syndrom gwiazdy

Zaczęło się, gdy Tara Budiman poruszyła kwestię, czy Cinta Laura doświadczyła syndromu gwiazdy, czy nie, po tym, jak stała się sławną artystką w swoim kraju. Przewiń dalej, OK?

„Czułem to już wcześniej syndrom gwiazdy nie?” – zapytała Tara Budiman, cytowana z klipu wideo przesłanego na konto plotkarskie @rumpi_gossip.

Przeczytaj także:

Miłosna chwila Laury podarowując batikowy materiał, supermodelka Cara Delevigne jest podekscytowana

„Nie i jestem wdzięczny, że nie” – odpowiedział.

Przeczytaj także:

Cinta Laura prawie płakała, kiedy rozmawiała z Aishwaryą Rai w Paryżu, dlaczego?

Następnie Cinta Laura wyraziła swoją ironię w związku z osobami publicznymi, które mają do 7 asystentów. Każdy asystent ma swoje zadanie, m.in. zakładanie butów artysty. Widząc to, 31-letnia kobieta poczuła ironię, bo postawa artystki była jak Bóg.

„To nie tak, że mnie to przygnębia. Zawsze widzę, jak osoby publiczne w naszym kraju przyprowadzają na wydarzenia 7 asystentów. Jeden nosi torbę, drugi nosi buty, ktoś trzyma to i tamto. Zasadniczo nie ma to żadnej funkcji, co mnie smuci, to to, że czują, że naprawdę są prawie jak Bóg” – kontynuował.

Przyznał, że jest jeszcze bardzo mały i musi się jeszcze uczyć, jak być lepszym człowiekiem.

„Jeśli miałbym inną perspektywę, mimo że mogę mieć wiele osiągnięć, czuję, że wciąż jestem bardzo małym specem na tym świecie, wciąż mam wiele do przetworzenia, wciąż muszę się uczyć” – kontynuował.

Nagle przesłanie natychmiast zyskało wiele zalet i wad wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Ma rację, indonezyjscy artyści biją artystów z Hollywood– stwierdzili internauci.

Dopóki są odpowiednio opłacani i chcą odpuścić… nie zaszkodzi ci to, prawda?– powiedział inny.

Moim zdaniem szycie butów też jest pomocne, prawda? Nadal masz ręce i ciało może się poruszać, żeby samemu zrobić buty– powiedział inny.

Jego kaukaskie wychowanie od najmłodszych lat uczono niezależności, więc ze zdziwieniem zobaczył artystów, którzy czasami mieli więcej niż jednego asystenta– stwierdził inny internauta.

To prawda, że ​​otwiera możliwości zatrudnienia, ale ważne jest też humanizowanie ludzi, nie płaćcie ludziom pensji za co chcecie, dopóki nie założycie butów na nogi, trzeba nosić dużo zakupów, tak, wiem, że to dlatego, że płacą ci, ale proszę, kup sobie trochę godności.– powiedział inny.

Następna strona

„Jeśli miałbym inną perspektywę, mimo że mogę mieć wiele osiągnięć, czuję, że wciąż jestem bardzo małym specem na tym świecie, wciąż mam wiele do przetworzenia, wciąż muszę się uczyć” – kontynuował.

Następna strona



Zrodlo