Wyniki Premier League: powrót Arsenalu i Manchesteru City, deszcz 8 bramek Brentford kontra Wilki

Niedziela, 6 października 2024 – 00:00 WIB

Londyn, VIVA – Dwie czołowe drużyny Premier League, Arsenal i Manchester City, z sukcesem zwyciężyły. Co ciekawe, obie drużyny zanotowały powroty, co oznacza, że ​​najpierw musiały zostać w tyle.

Przeczytaj także:

Zdobywając Pałac, Liverpool utrzymuje czołowe miejsca w rankingach Premier League

Arsenal skutecznie rozbił Southampton 3:1 na Emirates Stadium. Kanonierzy musieli stracić bramkę po bramce Camerona Archera (55 stóp).

Arsenal zdołał odrobić straty po bramkach Kaia Havertza (58 min), Gabriela Martinelliego (68 min) i Bukayo Saki (88 min).

Justin Hubner: Wielu zawodników Wolverhampton jest zainteresowanych obroną w reprezentacji Indonezji

Piłkarze Arsenalu świętują bramkę Bukayo Saki

• AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Tymczasem Manchester City rozbił Fulham 3:2 na stadionie Etihad. The Citizens byli zaskoczeni golem Andreasa Pereiry (26′).

Idealnym rozwiązaniem byłby Real Madryt, gdyby dołączył do niego obrońca Arsenalu

ManCity odrobiło straty po bramkach Mateo Kovacicia (32, 47 stóp) i bramce Jeremy’ego Doku (82 minuty). Fulham odrobił straty dzięki bramce Rodrigo Muniza (88 min).

Wynik ten sprawia, że ​​Arsenal i ManCity trzymają się blisko Liverpoolu na szczycie rankingów. Wcześniej Czerwoni zwyciężył minimalnie 1:0 nad Crystal Pakace na Selhurst Park dzięki pojedynczej bramce Diogo Joty (9′).

Liverpool prowadzi w tabeli z 18 punktami po 7 meczach. Za nimi plasują się ManCity i Liverpool, które zdobyły po 17 punktów.

Deszcz 8 goli Brentford vs Wolverhampton

W meczu na Gtech Community Stadium padał deszcz bramek. Brentford skutecznie pokonał Wolverhampton Wanderers magicznym wynikiem 5-3.

Pięć bramek dla Brentford zdobyli Nathan Collins (2 minuty), Brian Mbeumo z rzutu karnego (20 minut), Christian Norgaard (28 minut), Ethan Pinnock (45 minut + 2 minuty) i Fabio Carvalho (90 minut).

W odpowiedzi Wolves bramki zdobyli Matheus Cunha (4′), Jorgen Strand Larsen (26′) i Rayan Ait-Nouri 90’+3).