Wyniki League 1: Persija zdobywa 3 punkty w siedzibie Arema FC, Malut United kontra Barito Putera bez gola

Sobota, 26 października 2024 – 22:14 WIB

Djakarta – Persija Jakarta zdobyła trzy punkty z wizyty na stadionie Soepriadi w Blitar, który jest siedzibą Arema FC w kontynuacji League 1, sobotni wieczór WIB 26 października 2024 r. Zespół o pseudonimie Kemayoran Tigers zwyciężył z wynikiem 2-1.

Przeczytaj także:

Przełknąwszy zawstydzającą porażkę, konto na Instagramie Semen Padang FC stało się celem rozczarowania internautów

Persija Jakarta jako pierwsza w tym meczu otworzyła wynik. Marko Simic znalazł się w martwym punkcie drużyny Carlosa Peny, gdy mecz rozpoczął się w 24. minucie.

Arema FC nie chce milczeć. Próbowali przeprowadzić atak, aż wreszcie, gdy mecz doszedł do 42. minuty, wyrównująca bramka padła dzięki Dalberto.

Arema FC vs Persija, Singo Edan chce kontynuować swój zwycięski rekord w League 1

Po 10 minutach drugiej połowy bramka Arema FC ponownie nie padła. Tym razem gola dla Kemayoran Tigers strzelił Hanif Sjahbandi.

Gol ten był ostatnim w tym meczu. Dodatkowe trzy punkty sprawiły, że Persija z 15 punktami awansowała na szóste miejsce w tabeli League 1.

Wyniki League 1: Żenująca porażka Semen Padang, Borneo FC na szczycie tabeli

Tymczasem Arema FC spadła na ósme miejsce. Z dziewięciu rozegranych meczów drużyna Singo Edan zgromadziła 12 punktów.

W innym meczu League 1 Malut United gościł Barito Putera na stadionie Sultan Agung w Bantul. Obie drużyny musiały zadowolić się bezbramkowym remisem.

Malut United, jako zespół awansujący w tym sezonie do League 1, wciąż nie potrafi wykazać się konsekwencją. Na dziewięć rozegranych meczów zanotowali dwa zwycięstwa, cztery remisy i trzy porażki.

Malut United z 10 punktami zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli League 1. Mają jeden punkt przewagi nad Barito Puterą, który zajmuje 13. miejsce.