Wiadomości sportowe Rashmikaa wchodzi do półfinału ITF Mysuru Open

Mysuru, 11 października (PTI) Indyjska Srivalli Rashmikaa Bhamidipati była na najwyższym biegu, pokonując w piątek rodaczkę Akankshę Nittur i wchodząc do półfinału ITF Mysore Open w piątek.

Zawodniczka z numerem 318 pokonała Akankshę 6:2, 6:3, po czym przegrała 0:6, 6:3, 7:5 z Riya Bhatią, która w czwartej klatce wróciła znad krawędzi Smriti Bhasina. zgodność

Przeczytaj także | Aktualizacje wyników na żywo Australii vs Pakistanu w Pucharze Świata Kobiet ICC T20 2024: Australia Women Bowl, Fatima Sana rezygnuje.

W drugim półfinale rozstawiona z drugiej pozycji Amerykanka Jessie Ani zmierzy się z kwalifikantką Lakshmiprabha Arunkumar.

Podczas gdy Aney minął Pooję Ingale 6:4, 6:0, Lakshmi cieszyła się łatwością, gdy Elena Jamshedi wycofała się w połowie drugiego seta z powodu zatrucia pokarmowego.

Przeczytaj także | Peru vs Urugwaj, Mistrzostwa Świata FIFA 2026 CONMEBOL Transmisja na żywo i czasy w IST: Jak oglądać VEN vs ARG na żywo w telewizji i szczegóły meczu piłki nożnej w Internecie w Indiach?.

Lakshmi wygrała pierwszego seta 6:4 i prowadziła 2:1, gdy Duńczyk oznajmił, że poddaje się.

Soha-Akanksha w finale gry podwójnej

=======================

Soha Sadiq i Akanksha z Indii zwyciężyły 6:1 i 6:3 z rosyjską parą Poliną Kaibekovą i Raliną Kalimulliną.

Indyjska para numer 4, która tydzień temu świeżo po wspaniałym zwycięstwie na zawodach krajowych, przegrała zaledwie dwa mecze w drodze do półfinału.

Kolejna porażka była widoczna w kartach, gdy Soha i Akanksha zwyciężyli w pierwszym secie 6:1.

W drugiej rundzie napotkali jednak pewien opór, gdy Ralina podjęła ostatnią próbę utrzymania się w konkursie.

Jednak przy wyniku 3:3 indyjski duet kontrolował przebieg spotkania, wygrywając trzy kolejne partie i rozpoczynając walkę o tytuł z czołową parą Anei i Riya.

Wyniki (Indie, jeśli nie wspomniano):

Gra pojedyncza (ćwierćfinały): 1-Shrivalli Rashmikaa Bhamidipati pokonał Akanksha Nittur 6:2, 6:3; 4: Riya Bhatia pokonała Smriti Bhasina 0:6, 6:3, 7:5; 2-Jesse Ani (USA) pokonał Pune Ingeil 6:4, 6:0; Lakshmiprabha Arunkumar pokonała 3: Elenę Jamshedi (Den) 6:4, 2:1 (w stanie spoczynku).

Gra deblowa (półfinały): 4- Sokha Sadiq/ Akanksha Nittur Polina Kaibekova/ Ralina Kalimullina (Rosja) z wynikiem 6-1, 6-3; 1-Jesse Aney (USA)/Riya Bhatia pokonał Divę Bhatię/Sai Samhitę 6:2, 6:0.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)