Wiadomości sportowe Porażki Indii na Denmark Open: drużyna debla kobiet Sathish Kumar odpadła

Odense [Denmark]17 października (ANI): Indie poniosły dotkliwą porażkę na Denmark Open. W 32. rundzie gry pojedynczej mężczyzn Sathish Kumar Karunakaran przegrał z SU Li Yang z Chińskiego Tajpej.

SU wygrało pierwszego seta 21:15, ale Sathish walczył i wygrał seta 21:17. Jednak SU ostatecznie zwyciężyło w decydującym secie, wygrywając w środę 22:20.

Przeczytaj także | Rekord bezpośrednich spotkań Mohun Bagan Super Giant vs East Bengal w ISL: Przed Indian Super League, oto statystyki H2H i wyniki meczów z ostatnich pięciu spotkań MBSG z EBFC.

W grze podwójnej kobiet indyjski duet Gayatri Gopichand i Triza Joli zmierzył się z Malezyjkami Tinaah Muralitharan i Pearly Tan. Gopichand i Jolly wygrali pierwszą partię 21-19, ale nie utrzymali tempa i przegrali kolejne dwie partie 17-21, 15-21 w rundzie 32.

Wcześniej indyjska zapaśniczka PV Sindhu awansowała do drugiej rundy Denmark Open po tym, jak jej przeciwniczka Pai Yu Po z Chińskiego Tajpej wycofała się we wtorek w pierwszej rundzie.

Przeczytaj także | Na jakim kanale będzie transmitowana na żywo impreza PKL 2024 w Indiach? Jak oglądać transmisję na żywo z sezonu 11 Pro Kabaddi League w Internecie?.

Sindhu dominowała nad rywalką przez cały mecz. Dwukrotna medalistka olimpijska wygrała pierwszego seta pewnie 21:8. W drugim secie Sindhu prowadziła 13-7, gdy jej przeciwniczka wycofała się z powodu kontuzji kolana.

Wtorkowy występ Lakshyi Sena w Denmark Open zakończył się rozczarowaniem, gdy przegrał w pierwszej rundzie z Chińczykiem Lu Guangzu. Sen, który miał wysokie oczekiwania co do dobrego występu, nie był w stanie utrzymać dobrej passy na początku meczu i ostatecznie przegrał 21-12, 19-21, 14-21.

Indyjski rozgrywający zaczął dobrze, wygrywając pierwszy mecz 21-12 agresywną grą i mocnymi uderzeniami, utrzymując Lu w defensywie i zapewniając Senatorowi zwycięstwo w secie. Sen utrzymał prowadzenie w drugiej partii, 16-11 . zwyciężyło. Jednak nagła zmiana dynamiki pozwoliła Lu na powrót. Chiński zawodnik wykazał się niezwykłą odpornością, aby zmniejszyć przewagę i ostatecznie wygrać drugą partię 21-19.

W decydującym meczu Sen miał trudności z odzyskaniem kontroli, a Lu zachował pewność siebie. Pomimo wysiłków Sena, konsekwentna i strategiczna gra Lu pozwoliła mu wygrać trzecią partię 21-14. Porażka oznacza dla Sena kolejną wczesną rezygnację z gry po rozczarowującym występie na Arctic Open.

W grze pojedynczej kobiet Malvika Bansod przegrała w 1/8 finału z Nguyen Thuy Linh 21:13, 21:12. Bansod, który dotarł do ćwierćfinału China Open, imprezy BWF Super 1000, został wyeliminowany w ćwierćfinale. z Arctic Open. (ANI)

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)