Wiadomości sportowe Indie zdobyły podwójne podium, Iran prowadzi w tabeli Pucharu AEF

Bengaluru, 13 października (PTI) Indyjscy kolarze Surya Aditya i Avik Bhatia zdobyli odpowiednio srebrny i brązowy medal, a Irański Yazdon Mollaafzal zdobył tytuł podczas zawodów AEF CSIY-B Cup rozgrywanych w niedzielę w Surge Stable.

Surya, który wcześniej zdobył srebrny medal w pierwszej rundzie, utrzymał dobrą formę i zdobył srebrny medal w klasyfikacji generalnej zawodów.

Przeczytaj także | Aktualizacje wyników na żywo Indii i Australii w Pucharze Świata Kobiet ICC T20 2024: Australia wygrywa, kapitan Talia McGrath uderza jako pierwsza.

Tymczasem 16-letni Avik dokonał niezwykłego powrotu po zajęciu ósmego miejsca w rundzie pierwszej i zdobywając srebro w rundzie drugiej.

Przeczytaj także | Szybkie fakty Muhammad Hurairah: Oto, co musisz wiedzieć o odbijającym wchodzącym w skład pakistańskiej drużyny krykieta na pozostałe testy i w Anglii.

Imponujący występ w drugiej rundzie pomógł mu zapewnić sobie brązowy medal w wieloboju.

Avik oddał czysty skok w czasie 86,43 sekundy, czyli szybciej niż Irańczyk Yazdani Mollaafzal, ale kary za dotykanie przeszkód podczas skoku wpłynęły na jego ostateczną pozycję.

Drugiego dnia Avik początkowo prowadził w konkursie skoków przez przeszkody, ale ostatecznie złoty medal zdobył Yazdon Mollaafzal, bezbłędny występ w skokach przez przeszkody z czasem 60,32 sekundy.

Kambodżański kolarz Menglong Rinda stanął na podium w drugiej rundzie i zakończył wyścig z 4 punktami w 79,58 sekundy.

Spośród 12 kolarzy, którzy rozpoczęli wyścig, 11 wzięło udział w rundzie 2, po tym jak Madhi AAH Alkhamis z Kuwejtu wycofał się z wyścigu. Zawodnicy z Pakistanu, Uzbekistanu i Chińskiego Tajpej – Mohammad Khan Niazi, Taisiya Lokteva i Asato Amami zostali zdyskwalifikowani w ciągu dwóch dni za nie ukończenie rundy.

Fabiola Chong z Hongkongu i Papungkorn Pabbamnam z Tajlandii zajęły odpowiednio piąte i szóste miejsce, a tuż za nimi w ogólnym rankingu plasują się Kyaw Wana Aung z Birmy i Mohamed Nazirul Amsyor z Malezji. PTI

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)