W niedzielę rachunki stały się niefortunną historią NFL

(Zdjęcie: Alex Slitz/Getty Images)

Buffalo Bills nie potrafili otrząsnąć się po ciężkiej porażce.

Mecz z Houston Texans rozpoczęli słabo, ale udało im się odrobić straty, a nawet zremisować.

W takiej sytuacji naiwność Seana McDermotta i Joe Brady’ego mogła kosztować ich przegraną.

Jak zauważyła Alaina Getzenberg w programie X, Bills stali się jedyną drużyną w ciągu ostatnich 45 lat, która w ostatniej minucie meczu na własnej linii 5 jardów zremisowała lub prowadziła i wykonała trzy proste podania (za pośrednictwem ESPN Stats). & Informacje).

Josh Allen nie trafił we wszystkie trzy podania i Bills musieli wykonać uderzenie.

Gracz nie miał swojego zwykłego miejsca, więc kopnął krótką łódkę i ustawił Houston Texans na zwycięskiego gola z gry.

Futbol sytuacyjny jest kluczowy, szczególnie przeciwko rywalizującym drużynom.

Nawet jeśli mają jednego z najlepszych rozgrywających w grze, tego rodzaju namawianie do gry po prostu nie miało żadnego sensu.

Nie zmuszali Teksańczyków do wykorzystania żadnego z przerw na żądanie i nie upewnili się, że dadzą swojemu graczowi jakąkolwiek przestrzeń na wypadek, gdyby nie udało mu się trafić jako pierwszy.

Piłka nożna to gra szczegółów i istnieją powody, dla których pewne rzeczy robi się za każdym razem w ten sam sposób.

Była to kosztowna strata dla drużyny Bills, która po doskonałym rozpoczęciu sezonu ma obecnie bilans 3:2 i może w pewnym momencie w przyszłości odbić się na niej.