Unicaja powala Barçę i zostaje liderem Ligi Endesa

Mecz dnia wypełnił scenariusz wieczoru wspaniałej koszykówki w Carpena (103-96). On Unikaja wygrał mecz dzięki świetnemu starciu Kama Taylora i kilka ostatnich wymarzonych minut Kendricka Perry’egoktóry także błyszczał przez resztę meczu. On Unikaja pozostaje uruchomiony i zwycięstwo przeciwko Barcelona To pokazuje, że nic, co dzieje się na początku sezonu, nie jest dziełem przypadku. Blaugrany okazały się bardzo zmęczone i nieco obłąkane skutecznością cajisty.

Początek meczu nikogo nie zawiódł. On Barca uderzył jako pierwszy, ale potem nastąpiła seria 8:0 z a Osetkowski uwolniony. Kam Taylor towarzyszył jemu i Unicai Zaczął czuć się komfortowo. Obydwa zespoły mocno uderzyły. W tym Barcelona To Satoransky ciągnął wózek. Zespół culé nie mógł znaleźć sposobu, żeby się nie spieszyć, gdy Unicaja bronił się koncentrując. Starcie było bardzo wyrównane i dopiero błędy w przegranej katalońskiej drużyny sprawiły, że Unicaja wskoczył nieco dalej na tablicy wyników. Akt pierwszy, który został zamknięty z potrójnej linii przez Kravish.

Justin Anderson wykonuje rzut do kosza.ZDJĘCIE ACB.

On Barcelona Próbował odciąć punkty w grze wewnętrznej. Tempo meczu było wysokie, Unicaja kontynuowała swoją idyllę w trójce z a Kalinoski utrzymywanie poziomu z obwodu dla swojej drużyny. Gracz Oddał faul trzech rzutów wolnych, których Kalinoski ponownie nie zmarnował. Unikaja Nie potrzebował nawet dwóch sekund, aby przeprowadzić atak, co zaczęło denerwować pozostałych. Peñarroya. Jednakże, Barcelona Zawsze znajdował sposób, aby utrzymać się przy grze, a jeśli tak się nie działo Graczpojawił się Andersona do bliskich odległości. Ten z Wirginii był wraz z nim najlepszy w drużynie Barcelony Satorański. Praca w defensywie i zdobyte przez tę dwójkę punkty sprawiły, że do przerwy mecz był bardzo wyrównany (49-48).

Po przerwie obie drużyny postrzegały ring jako basen. Kendrick Perry lubił siebie z siedmioma punktami w ciągu zaledwie dwóch minut z niektórymi koszami, które znajdą się w pierwszej dziesiątce dnia. On Fenomenalny start Unicai zmusił Barcelona do konieczności ogłoszenia przerwy na żądanie po częściowym wyniku 10-3. bardzo Zaczął gasić ogień strzałami ze średniej odległości. Jednak to nie wystarczyło, aby zatrzymać Unicaję na piątym biegu. Niesportowy bardzo rzucił mieszkańców Malagi w twarz sfrustrowany Barca który widział, jak wynik wzrósł do trzynastu dla miejscowych. Wewnętrzna obrona tych z Ibona Navarro związał A Barcelona że nie mogłem obciąć. Zespół culé założył kombinezony, aby częściowo odrobić stratę po dobrej końcówce kwarty Brizueli (74-71).

Vesely i Balcerowski walczą o odbicie.

Vesely i Balcerowski walczą o odbicie.ZDJĘCIE ACB.

W końcówce meczu zrobiło się gorąco. Kama Taylora To był koszmar dla obrony zawodnik Barcelony. Z drugiej strony walka pomiędzy Tysona Cartera Anderson też był twardy. Mecz wszedł w okres wielu wątpliwości dla obu drużyn, co spowodowało, że Barca w bonusie, gdy pozostało pięć minut. Spektakularny wsad Satoransky’ego posłał grę do kosza. Rzuty wolne leciały z boku na bok boiska, aż do momentu Kendricka Perry’ego Postanowił zabić grę. Penetracja i potrojenie wielu karatów bardzo wzruszyło gracza. Barcelona. Obraz nie został oderwany od płótna. Peñarroya i stopniowo Unicaja osiągnęła 100 punktów, choć na świętowanie trzeba było poczekać do końca. Publiczność eksplodowała wraz z końcem i Unicają Jest raczej przywódcą ACB.