Tropiciel Travisa Huntera: gwiazda Kolorado ożywia kampanię Heismana elektryzującą nocą

Kampania Heismana dwukierunkowej gwiazdy Travisa Huntera straciła ostatnio na atrakcyjności. Hunter wcześnie opuścił mecz Kolorado z Kansas State 12 października z powodu kontuzji barku, a następnie przepuścił drugą połowę zwycięstwa w zeszłym tygodniu w Arizonie, aby odpocząć od tego samego problemu. Jednak po powrocie do pełnej formy w sobotni wieczór przeciwko Cincinnati Hunter szybko przypomniał wszystkim, dlaczego jest tak wyjątkowym zawodnikiem, podczas zwycięstwa w Kolorado 34-23.

Spojrzenie na jego występ:

Prognozy dotyczące College Football Playoff 2024: Jak tydzień 9 wpłynął na drabinkę 12 drużyn

Linia statystyczna w porównaniu z Cincinnati

Dziewięć chwytów na 153 jardy i dwa niszczyciele czołgów; dwa odbiory, cztery zerwania podań

Hunter zadał większość obrażeń przed przerwą, a Colorado przez większą część drugiej połowy przeżuwał zegar, aby utrzymać wielopunktowe prowadzenie.

Jednak dzięki temu występowi Hunter ma obecnie w sezonie 757 jardów, czyli o 36 więcej niż w zeszłym sezonie. W harmonogramie sezonu zasadniczego Kolorado pozostały jeszcze cztery mecze.

Liczba snapów

Łącznie 130 snapów (68 w ataku, 62 w obronie)

Pomimo tego, że w sobotni wieczór Hunter pojawiał się w różnych momentach i grał na mniej niż 100 procent, nadal był na boisku podczas wszystkich oprócz trzech snapów w ofensywie i defensywie Kolorado — poprosił o jedną grę po tym, jak został niezdarnie przeciągnięty w dół (i wyciągnął podanie) flaga zakłócająca) na przyjęciu z 34 jardów w czwartej kwarcie, a następnie usiadł na dwa kolana Colorado, które zakończyły mecz.

Przed kontuzją w meczu z Kansas State Hunter notował średnio 124 snapy na mecz, więc dzięki temu występowi wrócił do tej liczby.

Podpisowy moment

Wybierz, co chcesz. Hunter przed przerwą zanotował siedem chwytów na odległość 113 jardów i dwa niszczyciele, a oba wyniki były porywające.

Pierwsza będzie w centrum uwagi ze względu na backflip Huntera i świętowanie Spider-Mana:

Na powyższym klipie nie widać, jak Hunter znalazł się tak szeroko otwarty. Hunter, ustawiony szeroko po lewej stronie QB Shedeura Sandersa po drugiej i drugiej bramce z Cincinnati 3, Hunter przerwał paskudny strzał, wahając się z udaniem ramienia na linii bramkowej, a następnie skręcił w kierunku tylnej części pola punktowego. Wszystko wydarzyło się w mgnieniu oka i dało Sandersowi łatwy cel.

Później Sanders i Hunter zdobyli 34-jardowe przyłożenie w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Hunter ponownie ustawiając się szeroko, znalazł miejsce za drugim poziomem zasięgu strefy Cincinnati, a Sanders podał mu głęboką piłkę, mimo że przyjął uderzenie QB w sam środek.

Cincinnati również nie miało odpowiedzi dla Sandersa. Ukończył 25 z 30 podań na 323 jardy i dwa niszczyciele czołgów, po czym dodał szybkie przyłożenie.

Co to znaczy

Hunter wspiął się na pierwsze miejsce w draftie próbnym NFL 2025 Nicka Baumgardnera Sportowiec wcześniej w tym miesiącu. Jak SportowiecJednak Dane Brugler z drużyny Huntera napisał po wcześniejszym wyjściu Huntera z meczu w Kansas State: „Liczba snapów (Huntera) na mecz sprawiła, że ​​harcerze trzymają kciuki, że dodatkowe narażenie nie doprowadzi do kontuzji. Problem ten dotknął Huntera w zeszłym sezonie i pojawił się ponownie (w porównaniu z Kansas State). Ma ponad 180 cm wzrostu, ale waży tylko 180 funtów, jest bardzo szczupło umięśniony i nie boi się zabaw fizycznych i skakania po całym ciele. Jego gra i duże obciążenie pracą powodują zmęczenie.”

O ile nie wystąpią żadne poważne, długotrwałe kontuzje, nieziemski talent Huntera zrekompensuje wiele pytań dotyczących wytrzymałości – zwłaszcza jeśli drużyny NFL będą go oglądać tylko po to, by grał jako skrzydłowy lub obrońca, a nie po to, by podwoić grę, jak to zrobił w Kolorado.

Mimo to, dla pchnięcia Huntera Heismana, jego zapasów poborowych i nadziei Kolorado jako całości, ważne było, aby wrócił na boisko i wyglądał jak zwykle. Zrobił to w sobotni wieczór.

(Zdjęcie: Dustin Bradford / Getty Images)