The Cowboys znów cierpią na własnym boisku: co dzieje się na stadionie AT&T?

Porać Dallas Cowboysgra w domu nie jest już tym, czym była kiedyś. On stadion AT&Tniegdyś twierdza, w której zwycięstwa były niemal gwarantowane, stała się źródłem rosnącej frustracji. W przeszłości Cowboys dominowali na własnym boisku żelazną pięścią, odnosząc u siebie 16 zwycięstw z rzędu w latach 2022–2023. Jednak od początku 2024 roku coś się zmieniło. Wydaje się, że Kowboje Nie mogą odnaleźć swojego rytmu przed swoimi kibicami i dzisiejszym meczem z Detroit Krzyże To najnowszy przykład jego spirali spadkowej.

Co się dzieje w Dallas? Po kolejnej brutalnej pierwszej połowie, Kowboje Do przerwy prowadzili 27-6, co stanowiło kolejny rozczarowujący rozdział w sezonie 2024. Pomimo krótkiej chwili nadziei na początku meczu, mecz ten szybko stał się znanym koszmarem dla kibiców z Los Angeles. Kowboje. Los Krzyże Nie tylko dominowali we wszystkich fazach meczu, ale porażka nadeszła w ważnym dniu: 82. urodzinach Jerry’ego Jonesa. Właściciel patrzył, jak jego zespół kontynuował swoje niewytłumaczalne problemy na własnym boisku.

Los Kowboje Od początku pokazali potencjał, przedzierając się przez boisko w swojej pierwszej ofensywnej serii, ale zakończyło się to tylko golem z gry. To krótkie prowadzenie 3:0 zostało szybko osłabione, gdy Krzyże Narzucili swoją wolę. Atak Detroit ożył po olśniewającym 70-metrowym jeździe, który zakończył się Davida Montgomery’ego wbił się w pole punktowe, co dało Krzyże prowadzenie 7-3. Stamtąd wszystko było w Detroit, z ofensywą Kowboje potykanie się i zgadywanie obrony.

Straty i triki: Kowboje znów upadają na własnym boisku

Nadszedł krytyczny moment, kiedy Daka Prescotta Drugie przechwycenie rzucił w czerwoną strefę w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Przepustka, do której zamierzałem wysłać CeeDee Lamb został przechwycony przez Oddział Briana z Detroit, co oznacza niszczycielską zmianę tempa. The Krzyże Nie tracąc czasu, wykorzystali stratę i wykonali zaskakujący trik (szybkie podanie, podwójne podanie), który doprowadził do przyłożenia na odległość 52 jardów przez rozgrywającego Sama LaPortę, zwiększając prowadzenie drużyny. Krzyże o 17-3. To było zagranie, które zdawało się symbolizować przewagę obu drużyn. Kowboje.

Co gorsza, decyzja Kowboje próby czwartego i dwóch z własnej linii 38 jardów pod koniec drugiej kwarty zakończyły się fiaskiem. Przejście Prescott i Kavontae Turpin był niekompletny, co dało Detroit doskonałą pozycję na boisku. Zaledwie kilka sztuk później, Montgomery’ego Zdobył swoje drugie przyłożenie w meczu, zwiększając prowadzenie Detroit do 27-3. Gol z gry w Dallas w końcówce meczu jedynie nieco przed przerwą zmniejszył deficyt i opuścił zespół Kowboje w znanej dziurze w domu.

Liczby są zdumiewające. W czterech ostatnich meczach u siebie Dallas przegrywał w pierwszej połowie 110-35. Spadek rozpoczął się od miażdżącej porażki w play-offach z Packers i od tego czasu przerodził się w ostre starcia z Saints, Ravens, a teraz także Lions. Choć pojawiają się pytania dotyczące przygotowania i występów zespołu, jasne jest, że ich przewaga na własnym boisku zniknęła, pozostawiając fanów zastanawiających się, czy drużyna Cowboys całkowicie utraciła tę przewagę.