Texans WR Nico Collins wypada z meczu z Billsem z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego

Wyniki meczu Vikings vs Jets i aktualizacje z piątego tygodnia NFL: najważniejsze wydarzenia, harmonogram, nieaktywni, prognozy, kursy i analizy

Skrzydłowy drużyny Houston Texans Nico Collins opuścił niedzielny mecz przeciwko Buffalo Bills z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego na 1:43 przed końcem pierwszej kwarty i ostatecznie został wykluczony z gry w trzeciej kwarcie.

Collins trafił oba swoje cele z odległości 78 jardów, w tym przyziemienie z 67 jardów, podczas którego kulał, wbiegając do pola punktowego.

Czołowy odbierający NFL w jardach (489) opuścił trochę treningów z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego przed meczem Houston w trzecim tygodniu z Jacksonville. Ale przygotował się na zeszłotygodniowe zwycięstwo od tyłu z Jaguarami.

Teksańczycy otrzymali wsparcie w swojej sali odbiorczej, gdy Tank Dell wrócił po kontuzji po opuszczeniu zeszłotygodniowego meczu.

Z innych doniesień o kontuzjach Teksańczyków wynika, że ​​rezerwowy Houston doznał kontuzji, a rezerwowy Jimmie Ward został wykluczony z powodu kontuzji pachwiny. Wszedł na mecz pełen wątpliwości, ale był przygotowany na zawody. Jego miejsce zajmie debiutant Calen Bullock.

Ankieta graczy NFL: Josh Allen na MVP; Tyreek Hill, Justin Jefferson jako elementy konstrukcyjne

• Bills zmierzy się ze Stefonem Diggsem w pierwszym meczu od czasu wymiany Teksańczyków: „Mógłby wyssać energię z każdego pomieszczenia”
  • Rankingi siły zbierania rozgrywających: czy Jayden Daniels może rzucić wyzwanie Brady’emu, Mahomesowi i Stroudowi?