Syracuse QB Kyle McCord rzuca trzema szóstkami w katastrofalnej pierwszej połowie

Jeśli chodzi o koszmary rozgrywającego, Kyle McCord z Syracuse miał koszmary w pierwszej połowie w czwartek w Pittsburghu.

Transferowiec ze stanu Ohio, który w weekend zajął drugie miejsce wśród rozgrywających FBS pod względem liczby podań na mecz, w pierwszych dwóch kwartach zanotował cztery przechwyty, z czego trzy zostały oddane za przyłożenia przez niepokonaną drużynę Panthers z 19. miejsca w rankingu.

Według TruMedia był to pierwszy raz od 2005 roku, kiedy zespół FBS oddał trzy przechwyty w drugiej połowie meczu i pierwszy raz od 2015 roku, kiedy rozgrywający rzucił w meczu trzy szóstki. Kyle Allen ostatni raz zrobił to dla Texas A&M, przegrywając z Alabamą.

Rasheem Biles oddał pierwszy przechwyt w meczu, zdobywając przyłożenie z 35 jardów. Drugie przejęcie zostało wciągnięte przez Javona McIntyre’a po odbiciu, ale nie zostało oddane i nie zdobyło gola. Trzeci wybór został oddany 59 jardów do niszczyciela czołgów przez Kyle’a Louisa. Następny przechwyt został cofnięty o 33 jardy po bramce Braylana Lovelace’a po ostatnim podaniu, którego McCord próbował w pierwszej połowie.

McCord oddał piąty przechwyt po odbiciu pod koniec trzeciej kwarty, a Orange prowadził 31-6.

Joe Labas z Central Michigan jest jedynym rozgrywającym FBS, który w tym sezonie zanotował co najmniej pięć przechwytów w meczu. Zrobił to w drugim tygodniu przeciwko FIU.

McCord przystąpił do czwartkowego meczu z 34. miejscem w kraju pod względem skuteczności podań i wykonywał 65,6 procent swoich prób, zdobywając 19 przyłożeń i tylko sześć przechwytów.

(Zdjęcie: Barry Reeger / Imagn Images)