Straszna kontuzja Larkina: Mirotic upada na kostkę!

Zdominował Anadolu Efes twoja impreza Mediolan przed nim Armaniego kiedy niebo pociemniało dla tureckiej drużyny. W przypadku braku 4:50 do końca trzeciej kwarty (przy wyniku 40-53) jedna z ich gwiazd opuściła mecz z kontuzją. I poszedł prosto do szatni i już nie wrócił.

Shane’a Larkina Miał pecha, że ​​po próbie zdobycia gola z poprzedniego kosza, Nikola Mirotić który skoczył, aby go zablokować, upadł na jego prawą kostkę. Od razu baza przyłożył rękę do uszkodzonego miejsca i musiałem uzyskać pomoc przy zjeździe z toru. Obrazy, Straszne i bolesne samo patrzenie na nie, Wyjaśniają powagę sytuacji i jeśli wszystko pozostanie tylko skręconą kostką, miejmy nadzieję, że dzisiaj wydarzy się coś więcej.

Larkin pomagał poza boiskiem.

Larkina Zagrał tylko 13 minut i wycofał się z 2 punktami i 1 z 4 celnych strzałów (0/2 w trójkach). Większy wpływ na grę miał jako podający 6 asyst. Pomimo przegranej Larkina Turecka drużyna wygrała mecz 84:96, dając drużynie Meessiny czwartą porażkę w pięciu meczach, tracąc pozycję na początku rozgrywek.