Simeone: "Mam nadzieję, że znajdziemy coś, co pozwoli powiedzieć, że to był rzut karny"

Swidziało analizował porażkę Atlético z Lille w Lidze Mistrzów. Trener nie był w stanie wyjaśnić, na co zwrócił uwagę sędzia w akcji, która zakończyła się rzutem karnym na korzyść Francuzów, a co oznaczało wynik 1:2.

Pokonać: „Pod dwoma względami. To piękne rozgrywki, w których kiedy zespół gra tak, jak w pierwszej połowie, kiedy mieliśmy wiele okazji i nie jest mocny, może wydarzyć się to, co wydarzyło się w drugiej połowie. Jest jeszcze inna sytuacja. Mam nadzieję, że znajdziemy coś, co powie, że to był rzut karny, ponieważ najpierw sędzia powiedział, że to było zagranie ręką, a potem, że Koke miał swoje szanse, a potem udało nam się wygrać w obronie Wynik 4:2, a my przegrywaliśmy 1:3.

Wygraliśmy 4:2, a wyszliśmy przegrywając 1:3

Simeone

Kara: „Nie ma nic. Musimy wyjaśnić, dlaczego był to rzut karny. Piłka ręczna czy brak piłki ręcznej, Koke przeciwko dwóm… Mam nadzieję, że coś zobaczymy i powiemy, że UEFA zrobiła to dobrze. Mam nadzieję, że kiedyś to się obróci na naszą korzyść i że takie sytuacje mogą się zdarzyć: „Ponieważ oni są częścią piłki nożnej, są na naszą korzyść. Pech, obaj w meczu z Lizboną zagraliśmy słabo, a dzisiaj dwoma celnymi strzałami strzelili trzy gole”.

Nie ma nic. Musisz wyjaśnić, dlaczego to była kara

Simeone

Porażka z powodu błędów: „Przed brutalnym błędem sędziego i systemu VAR brakowało nam siły. Mimo tak dobrego meczu, z trzema lub czterema klarownymi szansami na zdobycie bramki, nie mieliśmy tej siły, której wymagają te rozgrywki i której nie wybaczamy”. Potem padł ich wspaniały gol i rzut karny. Jednak musisz wiedzieć, że w Lidze Mistrzów znajdujemy się w bardzo trudnym momencie, strzelili przeciwko nam siedem bramek w dwóch meczach.

Rzut karny i lepsze Lille: „Nie mam zdania na temat trenera. To normalne, że deklaruje to, co deklaruje. Graliśmy dobrze, zespół kontrolował grę z wyjątkiem rzutów rożnych, a jedna akcja przeniosła grę na jedną stronę, energia była słaba. nie na naszą korzyść”.

Sorloth: „Miał niezwykłą pierwszą połowę, wykonał bardzo dobre ruchy, aby dotrzeć do pola bramkowego, lepiej się poznali i wie, jak żyć w tego typu sytuacjach, z bramką i bez bramki. To część w życiu napastnika mógł zdobyć dwa lub trzy gole, ale jeśli będziemy dalej pracować w ten sposób, gol przyjdzie.

Pomocnik: „Trzej wspaniali piłkarze. Rodrigo, mistrz świata, Conor, co ważne, znamy Koke przez całe życie… Zagrali dobry mecz, kontrolowali grę, dobrze wywierali presję, a my dobrze rozprowadzaliśmy piłkę. Pierwsza połowa, w generał „Czynił bardzo dobre rzeczy”.