Rozpoczyna się wieczór UFC: Nzechukwu nokautuje Chrisa „El Maño” Barnetta, drugiego Hiszpana na UFC 308

Ilia Topuria Nie byłem jedynym Hiszpanem na karcie UFC 308. Chrisa „El Maño” Barnetta (23-9), zawodnik wagi ciężkiej urodzony w Saragossie, również pojawił się na karcie wstępnej Kennedy’ego Nzechukwu (13-5). Po odwołaj walkę dwa tygodnie temu przeciwko Juniorowi Tafie firma znalazła dla niego miejsce i rywala na to numerowane wydarzenie. Jednakże, „Beastboy” ledwo przetrwał jeden atak na Nigeryjczyka, uwarunkowane przez A kontuzja lewej nogi w prezentacji walki, która go warunkowała, aż do interwencji sędziego przerwać walkę.

Pierwsza runda rozpoczęła się od obaj rywale okazują sobie szacunek. Barnett wykonał swoje charakterystyczne kopnięcie obrotowe, mijając głowę Nzechukwu. Jednakże, złe wieści w przypadku „El Maño” przybyli znacznie wcześniej, ponieważ podczas gdy Bruce Buffer robił wprowadzenie, Chris wykonał skok, który Skończyło się na poobijanej lewej nodze.

To był zbyt duży stan, od połowy pierwszej rundy Barnett zaczął się złościć, co doprowadziło do stopniowo rosnącej liczby ciosów rywala. Gdy walka była praktycznie rozstrzygnięta, Na twarzy Hiszpana widać było ból. Nzechukwu zdał sobie sprawę, Zwiększał tempo swoich kombinacji, i sędzia był ostatecznie zmuszony przerwać walkę.

Chris Barnett świętuje zwycięstwo w UFC.

Barnett nie może wydostać się na własnych nogach

Po ponad dwa lata przerwy, Powrót „Beastboya” nie był taki, jak oczekiwano, biorąc pod uwagę jego stan odwołał swoją ostatnią walkę przez huragan na Florydzie i dwa tygodnie później dodaje kolejna porażka na jego koncie. Będziemy musieli zobaczyć, jak rozległy jest jego uraz i przeanalizować, kiedy będzie mógł wrócić do oktagonu W wieku 38 lat wszystko kosztuje więcej.

Pod koniec walki, Trzeba było pomóc Barnettowi udać się do szatni, ponieważ Nie mógł sam wyjść. W tej chwili nie jest znany zakres obrażeń, ponieważ najpierw położył rękę na własnej stopie i później do tyłu uda.