Rafael Struick debiutuje w Brisbane Roar, napastnik reprezentacji Indonezji gra 22 minuty, ale…

Sobota, 19 października 2024 – 17:18 WIB

WIWAT – Napastnik reprezentacji Indonezji, Rafael Struick, w końcu w pierwszym tygodniu ligi australijskiej zadebiutował w barwach swojej drużyny Brisbane Roar.

Przeczytaj także:

Calvin Verdonk zwierza się europejskim mediom: Spokojna reprezentacja Indonezji obnaża hańbę Bahrajnu i Chin

Grał, gdy Brisbane zmierzył się z wyjazdowym meczem z Auckland FC w sobotę 19 października 2024 r. W tym meczu Struick nie grał jako starter.

Struick wszedł na boisko z ławki w 68. minucie. Nie udało mu się jednak wywrzeć znaczącego wpływu na swoją drużynę.

Reprezentacja Bahrajnu udająca ofiary i wprowadzająca islam, mimo że to oni to rozpoczęli

Struick wszedł na boisko, gdy Brisbane przegrywało 0:1. Gol gospodarzy padł po samobójczej bramce Harry’ego van der Saaga z Brisbane na początku meczu.

Jednak niedługo po zagraniu Brisbane ponownie stracił bramkę, tym razem nadeszła kolej Logana Rogersona, który zdobył bramkę i dał Auckland zwycięstwo 2:0 nad gośćmi.

Odmienne podejście AFC do odpowiedzi na skargi reprezentacji Indonezji i Bahrajnu Okazuje się, że prezydent AFC…

W ciągu 22 minut na boisku Struick ani razu nie oddał strzału, który zagrażał bramce przeciwnika.

Ten 21-letni napastnik dotknął piłki tylko 13 razy i sześć razy wykonał celne podania. Odnotowano również, że Struick dopuścił się jednego naruszenia.

Wezwanie do zwolnienia Shina Tae-yonga jest zaskakujące, wietnamskie media twierdzą, że koreański trener czyni cuda

Hashtag Shin Tae-yong Out odbił się echem w mediach społecznościowych po tym, jak reprezentacja Indonezji została pokonana przez Chiny w czwartym meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2026 w strefie azjatyckiej.