Poważny Odilo Kartagena nadal rośnie na oczach swojego ludu i pokonuje Hestię Minorkę

Odilo Cartagena kontynuuje triumfującą linię u siebie na oczach swoich fanów i dał Hestii Menorca kilka opcji, i to pomimo posiadania trzech najlepszych strzelców meczu z Arteagą, Figuerasem i Lukoviciem W świetnym wydaniu nie udało mu się zatrzymać podopiecznych Jordiego Juste.

W sporcie kluczy jest wiele, ale najważniejsza jest regularność i koncentracja, a także umiejętność adaptacji. Zespół z Kartageny osiągnął wszystkie trzy i ostatecznie zwyciężył 78-70 w starciu, w którym w pierwszej części priorytetem byli talenty defensywne.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 21:15 na korzyść podopiecznych Jordiego Juste, którzy stracili tWiedział też, jak znaleźć sojusznika w strzale z zewnątrz, gdy sytuacja jest bardziej wyrównana i zaznaczyć terytorium. To nowy spektakl, w którym grupa lub rodzina wyróżnia się ponad indywidualnościami.

powiększanie dystansów

Do przerwy tracili 11 punktów, a częściowy wynik 39-28 rozpoczął Alberto Cabrera od trzech. Ludzie Juste czuli się komfortowo na torze, a także odnaleźli ciepło swoich fanów, którzy świetnie się bawią i przeszli od klasycznej piłki nożnej. Rzecz na to zasługuje.

Trwanie przy idei powoduje niepewność u rywala, że mimo walki nie udało się nadmiernie zmniejszyć powstałej różnicy. Minorka straciła dwa punkty w trzeciej kwarcie, która zakończyła się wynikiem 58-49.

Miejscowi dodali 20 punktów w ostatniej kwarcie, w porównaniu do 21 punktów zdobytych przez gości, którzy wiedzieli, jak znaleźć drogę dla swoich wielkich zawodników, i ostatecznie stracili trzy trójki, nie mając żadnych realnych szans na zmartwienie Odilo.

12 punktów Asiera Gonzáleza, kolejne 12 Garuby, 10 Van Eycka i Jordá czy 9 ​​Hermansona wyróżniały się po południu, podczas którego wszystko szło dobrze w każdym precyzyjnym momencie meczu. Kalendarz jest napięty.

złożony i wymagający harmonogram

Jordi Juste jest zadowolony z pracy swojego zespołu, ale chce więcej. Teraz, gdy kalendarz również staje się coraz trudniejszy, jeśli to możliwe, chce twardo powalczyć poza Pałacem, aby w roku debiutu w tej kategorii zespół był jeszcze silniejszy.

„Myślę, że osiągnęliśmy dość wysoki rytm w porównaniu do ostatnich kilku tygodni, kiedy nie byliśmy zbyt zadowoleni z naszego rytmu w ataku. Bardzo podobał mi się ten rytm i myślę, że taki był ton każdego pokoju. Myślę, że dzięki presji, którą utrzymywaliśmy przez cały mecz, udało nam się zmienić ich tempo gry. Nie sądzę, żeby czuli się komfortowo w którymkolwiek momencie meczu.

U siebie jest szczęśliwy, ale chce więcej i nie chodzi tylko o zwycięstwa. „Musisz być silny na zewnątrz, a nie wygrywać grać jak u siebie, ale żeby rywalizować, dobrze wchodzić w mecze. Mając większy margines, no cóż, nie wiem, czy możesz wygrać, czy nie, ale być w grze i mieć poczucie, że radzisz sobie dobrze. Chciałbym być silny poza domem. Cóż, na własnym stadionie, jeśli nadejdzie chwila słabości, kibice nam pomogą, co jest niemierzalne, w tym roku jest to niesamowite. Tak, musisz być silny psychicznie, musisz być silniejszy i mieć charakter, aby, jak powiedziałem, nie tylko odnosić zwycięstwa, ale także rywalizować, dobrze konkurować.