Penn State QB Drew Allar nie rozpocznie drugiej połowy meczu z Wisconsin z powodu widocznej kontuzji

MADISON, Wisconsin — Rozgrywający Penn State Drew Allar opuścił sobotni mecz z Wisconsin pod koniec pierwszej połowy i udał się z trenerem do szatni. Allar wyglądał na wstrząśniętego po tym, jak przyjął worek podczas końcowego posiadania piłki w pierwszej połowie, a Penn State prowadził 10-7.

Schodząc z boiska, chwycił się za lewe kolano. Podczas gdy Allar wybiegł z tunelu po przerwie – i zrobił to ostrożnie przed wykonaniem kilku rzutów – rezerwowy rozgrywający Beau Pribula poprowadził atak w pierwszej połowie drugiej połowy. Podczas gdy Pribula wchodził na boisko, Allar stał na uboczu z ręcznikiem na głowie i ortezą na lewym kolanie. W ciągu kilku minut zdjął ortezę, ale pozostał na uboczu, stojąc obok trenera rozgrywających Danny’ego O’Briena.

Pribula, bardziej mobilny rozgrywający niż Allar, w tym sezonie wykorzystuje swoje nogi. Trzecim rozgrywającym drużyny Penn State jest student pierwszego roku Ethan Grunkemeyer. Allar był mocny w pierwszej kwarcie, trafiając 9 z 10 podań na 113 jardów. Jego jedyną niekompletnością był upadek Juliana Fleminga. Allar w pierwszej połowie trafił 14 z 18 na 148 jardów i jednym podaniu do rozgrywającego Nicka Singletona.

Dostępność Allara podczas przyszłotygodniowego meczu z numerem 4 w stanie Ohio na stadionie Beaver staje się teraz centralnym punktem.

(Zdjęcie: Jeff Hanisch / Imagn Images)