Pełne wyniki Ligi Mistrzów: Arsenal pokonał PSG, Inter Mediolan i Barcelona wygrały bez dwóch zdań

Środa, 2 października 2024 – 05:33 WIB

Dżakarta, VIVA – Poniżej znajdują się pełne wyniki meczów drugiej kolejki Ligi Mistrzów, które odbyły się wczoraj wieczorem do wczesnej środy WIB, 2 października 2024 r.

Przeczytaj także:

Samuel Eto’o ukarany przez FIFA karą 6 miesięcy

Wielki mecz prezentowany na stadionie Emirates. Arsenal skutecznie pokonał PSG 2:0 po bramkach Kaia Havertza (20′) i Bukayo Saki (35′).

Gracz Arsenalu Kai Havertz strzelił gola przeciwko PSG

Wzruszające znaczenie uroczystości Ronaldo: mam nadzieję, że mój ojciec wciąż żyje

Kilku zespołom udało się odnieść miażdżące zwycięstwa. Zaczynając od Interu Mediolan, Barcelony, Manchesteru City, Borussii Dortmund i Brestu.

Inter skutecznie rozgromił Crveną Zvezdę Belgrad 4:0. Zwycięskie gole La Beneamaty strzelili Hakan Calhanoglu (11 min), Marko Arnautovic (59 min), Lautaro Martinez (71 min) i Mehdi Taremi z rzutu karnego (81 min).

Reakcja zawodnika AC Milan po tym, jak jego młodszy brat Eliano Reijnders oficjalnie przyjął obywatelstwo Indonezji

Tymczasem Barcelona pokonała Young Boys 5:0 na Estadi Olimpic Lluis Companys. Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w 8. i 51. minucie. Reszta meczu podzieliła się po równo pomiędzy Raphinhą (34′), Inigo Martinezem (37′) i samobójstwem Mohameda Camary (81′).

Tragiczny los spotkał AC Milan. Rossoneri poniósł drugą porażkę w Lidze Mistrzów. Po porażce z Liverpoolem przyszła kolej na Bayer Leverkusen, aby upokorzyć Milan.

Milan przegrał na BayArena 0:1 z Leverkusen. Zwycięskiego gola dla gości strzelił Victor Boniface w 51. minucie.