Oj, reprezentacja Indonezji kobiet została wymordowana przez Holenderki 0-15

Sobota, 26 października 2024 – 10:03 WIB

WIWAT – Reprezentacja Indonezji kobiet wyciągnęła cenne wnioski z międzynarodowego meczu próbnego z Holandią.

Przeczytaj także:

To nie zawodników reprezentacji Indonezji boi się japoński trener, ale ta liczba sprawi, że Kubo i in.

W meczu, który odbył się na stadionie De Vijverberg, wczesnym rankiem w sobotę, 26 października 2024 r., reprezentacja Indonezji uległa Holandii 0:15.

Różnica w jakości była widoczna od początku. Powodem jest to, że reprezentacja Indonezji kobiet nie ma ligi, w przeciwieństwie do Holandii.

Nova Arianto powiedziała, że ​​po tym, jak reprezentacja U-17 rozbiła Marianę Północną 10:0, okazało się, że legenda Persiba gra…

Oprócz tego Holandia jest także mistrzem Pucharu Europy 2017 i wicemistrzem Pucharu Świata 2019.

W pierwszej połowie gospodarze mieli już pół tuzina bramek przewagi. Romee Leuchter strzelił w tym okresie dwa gole, a także gole Jill Roord, Sheridy Spitse, Lotte Keukelaar i samobójczy gol Agnes Hutapei.

Reprezentacja Indonezji do lat 17 pokonuje Marianę Północną 10:0

W drugiej połowie Holendrzy stali się jeszcze bardziej zaciekli, strzelając dziewięć bramek więcej. Bramki dodali Roord i Keukelaar, a towarzyszyli im Damaris Egurrola.

Nina Nijstand zanotowała dwie bramki, po czym Renate Jansen strzeliła ha-tricka. Katja Snoeijs zakończyła imprezę reprezentacji Holandii kobiet jednym golem.

Była to seria meczów testowych mających na celu zwiększenie doświadczenia i liczby godzin lotu kobiecej drużyny, która wcześniej przegrała 1:12 z ADO Den Haag.

Próba w Holandii jest częścią przygotowań reprezentacji Indonezji do Pucharu Kobiet AFF 2024, który odbędzie się w przyszłym miesiącu. Następnie Claudia Scheunemann i wsp. nadal będą walczyć z Jordanią.

Sekret zaciekłości indonezyjskiej drużyny narodowej U-17, która pokonała Marianę Północną 10:0

Reprezentacja Indonezji do lat 17 odniosła miażdżące zwycięstwo 10:0 nad Marianami Północnymi w drugim meczu grupy G eliminacji Pucharu Azji do lat 17 2025, który odbył się na stadionie Ab