Mees Hilgers zdobywa bramkę, FC Twente wygrywa 5:0 z Heraklesem

Niedziela, 27 października 2024 – 22:22 WIB

Enschede, VIVA – Obrońca reprezentacji Indonezji, Mees Hilgers, również zdobył bramkę dla FC Twente. Twente pokonało Heraklesa 5:0 w Eredivisie na De Grolsch Veste, niedziela, 27 października 2024 r.

Przeczytaj także:

Link do transmisji na żywo dla dzisiejszego meczu reprezentacji Indonezji U-17 z Australią

Świętowanie bramki Twente rozpoczęło się w 38. minucie Mimeirhel Benita strzelił samobójcę.

W 42. minucie Twente podwoiło wynik. Tym razem na tablicy wyników pomyślnie zapisał się Anass Salah-Eddine.

Arabia Saudyjska oficjalnie ma nowego trenera, postać ta będzie stoczyć bitwę mózgową z Shin Tae-yongiem w reprezentacji narodowej

Mees Hilgers strzelił trzeciego gola dla Twente w 59. minucie. Zaczynając od rzutu rożnego Michela Vlapa, główka Hilgersa przebiła bramkę Heraclesa, której bronił Fabian de Keijzer.

W 77. minucie gospodarze pogłębili cierpienie Heraklesa. Sam Lammers zdołał przebić bramkę Heraklesa.

Arabia Saudyjska borykała się z problemami przed meczem z reprezentacją Indonezji

Świętowanie gola Twente zakończyło się w 90-3 minucie. Tym razem Michelowi Vlapowi udało się umieścić swoje nazwisko na tablicy wyników.

Wynik 4:0 dla Twente utrzymał się do końca meczu. Twente zajmuje obecnie czwarte miejsce z rekordem 18 punktów po 10 meczach.

Alarm dla reprezentacji Indonezji, nowy trener Arabii Saudyjskiej kiedyś zawstydził Lionela Messiego Cs

Reprezentacja Indonezji mierzy się z trudnymi przeciwnikami w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2022 w strefie azjatyckiej. Kadra Garudy zmierzy się z Herve Renardem jako nowym trenerem Arabii Saudyjskiej.