Lakers nie rozpoczęli meczu 2:0 od 14 lat

LPierwsze dwa mecze Lakers udowodniły, że są drużyną Anthony’ego Davisa. Jedną z głównych różnic w porównaniu z zeszłym sezonem jest to, że trener JJ Redick dał wszystko, co w jego mocy, środkowi i zaczął na potwornym poziomie. Angelenos dołożyli swoje drugie zwycięstwo na tym polu, pokonując Suns 123-116 z kolejnym bestialskim wykonaniem „La Ceja”: 35 punktów, strzelając z gry 18/11, osiem zbiórek, cztery asysty i dwa bloki. Właśnie zdobył 36 punktów w debiucie przeciwko Wilkom.

Lakers musieli włożyć ogromny wysiłek, aby zwyciężyć, przegrywając różnicą 22 punktów (23-45) po kiepskim początku, w którym stracili 38 punktów w pierwszej kwarcie. W ten sposób dodali swoje drugie zwycięstwo z rzędu na początku sezonu, coś, czego nie udało im się osiągnąć od 14 lat, przy wyniku 10-11 z Philem Jacksonem na ławce rezerwowych oraz nieszczęsnymi Kobe Bryantem i Pau Gasolem na boisku.

LeBron James podaje przepustkę w obecności Devina Bookera,EFE

W ostatniej kwarcie był remis (87:85).. Lokal wystartował dzięki wkładowi Jaxsona Hayesaktóry w swoim dorobku miał cztery punkty i dwie asysty częściowe 18-8. Rui Hachimura, Austin Reeves i Gabe Vincent Współpracowali także. Trójka z pierwszego meczu to niemal definitywny wynik Brak 118-109 1:37. Po, Davis i LeBron James zapewnili sobie zwycięstwo z linii rzutów wolnych.

Reeves, rzucił z trójki

Reeves dodał 26 punktów z 5/7 w trójkach, a LeBron miał 21do czego dołożył cztery zbiórki i osiem asyst. Hachimuraktóry może bardzo pomóc Lakersom dzięki swoim rozmiarom i mobilności, zaliczył 14 i 7 zbiórek.

Dla Słońc, Kevin Durant i Devin Booker pokazali, że potrafią punktować, dodając między sobą 53 punkty. Napastnik dołożył 30, a rzucający 23. To nie wystarczyło, aby zapewnić jego drużynie zwycięstwo. Bradley Beal, trzeci wybór trójzębu, pozostał na poziomie 15 punktów. Juuf Nurkic doznał kontuzji w meczu z Davisem po obu stronach kortu. W obronie nie był w stanie powstrzymać środkowego Lakersów, a w ataku potrafił zdobyć jedynie cztery punkty, trafiając 1/5 celnych strzałów z gry.