Kto zyskuje popularność w futbolu uniwersyteckim po 9. tygodniu? Do tego trochę zabawy polegającej na rywalizacji

Do soboty Biuletyn 🏈 | To jest Sportowiecbiuletyn futbolu uniwersyteckiego. Zarejestruj się tutaj aby otrzymać Do soboty bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

Kiedy spałeś… Stan Waszyngton w czwartej kwarcie powrócił do gry przeciwko San Diego State, wygrywając 29–26 i poprawiając wynik do 7–1. Wazzu jako pierwszy zespół odpadł w zeszłym tygodniu w ankiecie AP. Być może Cougars znajdą dziś drogę do Top 25.

Wyniki rywalizacji

Michigan-MSU, Kansas-KSU

• Michigan dobrze zagrał w QB z Davisem Warrenem i odpadł Stan Michigan 24-17. Spartanie (4-4) wyszli z ataku i w pierwszej kwarcie pokonali Michigan 135-15. Jednak porażka pod koniec pierwszej połowy sprawiła, że ​​Rosomaki (5-3) zyskały przewagę. Michigan wygrało trzy z rzędu w tej serii o trofeum Paula Bunyana.
  • Kansas prawie zepsuło sezon nr 16 stanu Kansas. Na początku czwartej kwarty Jayhawks prowadzili Wildcats czterema punktami, ale kicker Wildcats, Chris Tennant, wybawił swoją drużynę golem z gry z odległości 51 jardów na niecałe dwie minuty przed końcem i zwyciężył 29-27. Jayhawks (2-6) nie pokonali Wildcats (7-1) od 2008 roku ujął to jeden z fanówza 5838 dni.
  • Nr 12 Notre Dame uciekła z 24 Marynarki Wojennej i łatwe zwycięstwo 51-14. Kadeci weszli do gry z niepokonanym rekordem i dużymi nadziejami, że uda im się złożyć oświadczenie w postaci zwycięstwa budującego wznowienie. Zamiast tego jednak zawahali się i zobaczyli, że ich szanse w College Football Playoff spadły z 5 do 4 procent, na Sportowiecmodel. Tymczasem Notre Dame (7-1) ma 83 procent szans na wejście na boisko.

Trendy w tym tygodniu

Przychodzą zapasowe QB

📈 Nr 1 Oregon. The Ducks rozbili Illinois 38-9 z numerem 20, poprawiając wynik do 8-0 po raz pierwszy od 2013 roku. QB Dillon Gabriel rzucił trzema niszczycielami czołgów, awansując na trzecie miejsce na liście NCAA pod względem niszczycieli kończących karierę i strzelił kolejnego gola w parterze. Illinois zajęło ostatnie miejsce w harmonogramie drużyny Oregon i chociaż zdenerwowanie nigdy nie jest wykluczone, droga drużyny Ducks do mistrzostwa w Wielkiej Dziesiątce i potencjał CFP stają się coraz wyraźniejsze.

📉 Okno widokowe o godzinie 15:30. Gdy Ducks rozgromili Illinois, pozostałe popołudniowe mecze nie przyniosły większego dramaturgii. Nr 15 Alabama wykluczyła nr 21 Missouri 34-0. Zespół BYU z numerem 11 (8:0) ani razu nie przegrał w wygranym 37:24 meczu z UCF. Średni margines zwycięstwa w 16 meczach rozpoczynających się o 15:30 wyniósł 15 punktów. Były jednak dwa mecze za jeden punkt: zwycięstwo Tulsy 46-45 nad UTSA i zwycięstwo TCU 35-34 nad Texas Tech.

📈 Kopie zapasowe QB. Rozgrywający Penn State Drew Allar nie zagrał w drugiej połowie meczu przeciwko Wisconsin z powodu widocznej kontuzji spowodowanej workiem. Jednak rezerwowy Beau Pribula świetnie spisał się w zwycięskim meczu Nittany Lions 28:13. W College Station drużyna Texas A&M (7-1) dokonała w połowie meczu zmiany na QB z Connera Weigmana na Marcela Reeda, co zapewniło 31-punktową przewagę w drugiej połowie przeciwko LSU (6-2). Weigman został zwolniony cztery razy na początku meczu, co skłoniło trenera Mike’a Elko do zwrócenia się do Reeda, który nieco częściej wykorzystuje nogi jako biegacza. Zmiana zadziałała, gdy Aggies pokonali 10-punktowy deficyt do przerwy i wygrali 38-23.

📈 Travisa Huntera. Wczoraj Colorado odniosło szóste zwycięstwo w sezonie przeciwko Cincinnati. Hunter wznowił swoją kampanię w Heismanie po kilku problemach z kontuzjami w ciągu ostatnich kilku tygodni, odnotowując dziewięć chwytów na 153 jardy i dwa niszczyciele broni, a także dwa wślizgi i cztery nieudane podania w obronie. Łącznie spędził na boisku 130 snapów – 68 w ataku i 62 w obronie. The Buffs idą na kręgle w roku 2 pod okiem Coach Prime.

📉 Obroty. Obroty nigdy nie są DOBRĄ rzeczą. Ale w tym tygodniu poczuli się szczególnie szkodliwi. Wszystko zaczęło się w czwartkowy wieczór, kiedy Syracuse QB Kyle McCord zanotował pięć przechwytów przeciwko Pittowi, z których trzy zostały oddane na przyłożenia w pierwszej połowie, co po zwycięstwie 41-13 Panthers z numerem 20 wydało oświadczenie. W sobotę drużyna SMU nr 22 popełniła sześć strat przeciwko Duke w meczu, który zakończył się dogrywką. Mustangi wyszły na prowadzenie 28:27, co stanowiło dopiero 32. przypadek od 2000 roku, w którym zespół miał sześć strat i wygrał. za SportowiecMatta Bakera. Drugi zespół z sześcioma stratami w sobotę? Marynarka Wojenna po stracie z Notre Dame.

📈 Kal. Bears przystąpili do rywalizacji w sobotę po przegranych trzech poprzednich meczach różnicą czterech punktów łącznie. Jednak Cal przełamał się po zwycięstwie 44-7 nad Oregon State, gdy QB Fernando Mendoza rzucił na 364 jardy i dwa niszczyciele, wliczając w to podanie do siebie z 15 jardów za pierwszy wynik.

Szybkie zdjęcia… i wyniki

Stewart Mandel o rezerwowych QB, którzy wyskoczyli Stan Penn I Teksas A&M i więcej w 9. tygodniu futbolu uniwersyteckiego.

Jedyne, czego nam brakowało w tę sobotę, to a szturm na pole. Aby więc wypełnić tę pustkę, zapoznajcie się z historią Gary’ego Morse’a, rekruta baseballisty z college’u w 2026 r., który szturmował boiska przez trzy tygodnie z rzędu (w Vanderbilt, Oregonie i Tennessee) podczas oficjalnych wizyt.

Nr 4 Stan Ohio wyprzedził Nebraskę 21:17, ale zwycięstwo ujawniło pytania dotyczące aspiracji drużyny Buckeyes do mistrzostwa kraju.

Nr 5 Teksas przetrwał własne ostre wezwanie przeciwko Nr 25 Vanderbilta po zwycięstwie 27:24. QB Quinn Ewers dwukrotnie przechwycił piłkę, gdy Commodores kręcili się w pobliżu.

Nie zawsze było ładnie, ale Nr 6 Miami wysłało stan Floryda 36-14. Po meczu nie bał się tego trener Canes Mario Cristobal rzuć trochę cienia w innych programach Sunshine State.

Możesz kupić bilety na każdy mecz futbolu uniwersyteckiego Tutaj.

Aby uzyskać informacje o transmisji strumieniowej na Fubo, kliknij tutaj.