Kto wygrał dzisiejszy mecz PKL pomiędzy Telugu Titans i Patna Pirates?

Telugu Titans odnieśli ekscytujące zwycięstwo 28-26 nad Patna Pirates w 11. sezonie PKL, a decydujący okazał się Super Raid Ashisha Narwala.

Telugu Titans zaprezentowali wyjątkową formę podczas znakomitego występu przeciwko Patna Pirates na stadionie GMCB Indoor Stadium w Gachibowli w stanie Hyderabad podczas 11. sezonu Pro Kabaddi League (PKL) w poniedziałek (28 października). Pod wodzą Pawana Sehrawata Tytani odnieśli zwycięstwo po wyrównanym wyniku 28-26.

Oznaczało to drugi triumf Tytanów Telugu w 11. sezonie PKL. Kluczowi gracze Ashish Narwal zdobyli 9 punktów, a Pawan Sehrawat dodał dodatkowe 5 punktów dla Tytanów.

Ostrożny początek

Mecz rozpoczął się ostrożnie, ponieważ zarówno Piraci Patna, jak i Tytani Telugu nie chcieli podejmować ryzyka na początku. Początkowo Piraci prowadzili dwupunktową przewagą, jednak Tytani otworzyli konto za pośrednictwem Ashish Narwal w czwartej minucie. Dla Piratów to Devank i Ayan wnieśli znaczący wkład we wczesne wymiany zdań.

Patna Pirates prowadzą do przerwy

W połowie pierwszej połowy Patna Pirates utrzymali niewielką, jednopunktową przewagę, a na tablicy wyników widniał wynik 6-5. W tym momencie atakiem Tytanów Telugu kierował Vijay Malik. Stopniowo doświadczeni Piraci Patna, trzykrotni mistrzowie, zwiększali przewagę do 3 punktów na około 3 minuty przed końcem pierwszej połowy. Do przerwy Piraci wyszli na prowadzenie, prowadząc 13:10.

Telugu Titans odwracają sytuację

Po przerwie Pawan Sehrawat i Telugu Titans wkroczyli do akcji, zmniejszając przewagę w początkowych wymianach do zaledwie jednego punktu. Następnie na 14 minut przed końcem Vijay Malik wyrównał na 14:14. Chociaż Devank ciężko pracował, aby utrzymać Piratów na prowadzeniu, Ashish Narwal i Tytani strzelili all-out i wyszli na prowadzenie na 10 minut przed końcem gry.

Wykończenie wgryzające w paznokcie

W końcówce meczu obie drużyny zintensyfikowały swoje wysiłki, wymieniając punkty i rajdy, pozostawiając Tytanów na 5 minut przed końcem z niewielką jednopunktową przewagą. W tym kluczowym momencie Ashish Narwal przeprowadził Super Raid, dając Tytanom chwilę wytchnienia. Ayan szybko wziął odwet, zwinnym atakiem na Piratów, doprowadzając grę do ostrej krawędzi na kilka minut przed końcem. Pomimo presji telugu Titans nie poddali się i skorzystali z kilku znakomitych indywidualnych występów, ostatecznie zapewniając sobie tak potrzebne zwycięstwo.