Ikonowy! Bank Mandiri Przełomowy budynek Centrum Finansowego Mandiri na obszarze PIK 2

Piątek, 4 października 2024 r. – 18:15 WIB

WIWAT – Bank Mandiri po raz kolejny wykazał swoje zaangażowanie we wspieranie krajowego wzrostu gospodarczego, organizując wmurowanie kamienia węgielnego pod Centrum Finansowe Mandiri w strategicznym obszarze Pantai Indah Kapuk (PIK) 2, Tangerang. Rozwój ten wpisuje się w długoterminową strategię Banku Mandiri polegającą na dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań finansowych, dostosowujących się do dynamicznych potrzeb rynku, zgodnie z duchem 26-lecia firmy, którego hasłem przewodnim jest „Adaptacyjność i rozwiązanie”.

Przeczytaj także:

Świętując ciepłą 26. rocznicę, Bank Mandiri wypłaca rekompensatę edukacyjną 2600 sierotom

Dyrektor Prezes Banku Mandiri, Darmawan Junaidi, stwierdził, że budowa Centrum Finansowego Mandiri przy PIK 2 jest wyraźnym dowodem zaangażowania Banku Mandiri w innowacje i odpowiadanie na potrzeby społeczności i ludzi biznesu.

„Oczekuje się, że ten budynek zapewni kompleksowe usługi, które ułatwią klientom Banku Mandiri i jego spółkom zależnym dostęp do zintegrowanych usług finansowych, jednocześnie wspierając globalną łączność, poszerzając możliwości ekspansji biznesowej i otwierając dostęp do szerszych inwestycji dzięki doskonałym produktom finansowym i oferowanych usług” – powiedział Darmawan w Tangerang, Banten, w piątek (4/10).

Przeczytaj także:

Świętując w duchu 26. rocznicy swojego istnienia, Bank Mandiri prezentuje tanie rynki w 260 punktach w całej Indonezji

W ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Budynku Centrum Finansowego Mandiri PIK 2 uczestniczyli także Minister BUMN Erick Thohir, Prezes Komisarz Banku Mandiri Chatib Basri, Rada Dyrektorów i Komisarze Bank Mandiri, Rada Dyrektorów Banku Mandiri Agung Sedayu Group i Zarządem Rządu Prowincji Banten.

Przeczytaj także:

Bank Zagraniczny czy Bank Narodowy? Poznaj 5 głównych różnic przed wyborem

Już wkrótce na obszarze 1,2 ha rozpocznie się budowa Budynku Mandiri Financial Center, na który planowo składać się będą dwie wieże oraz budynek parkingowy, a mianowicie Livin’ tower z 21 piętrami, który będzie przeznaczony na biura Grupy Banku Mandiri oraz skomercjalizowana zostanie wieża Kopra posiadająca łącznie 19 pięter. Ten zintegrowany kompleks biurowy, o łącznej powierzchni około 100 000 metrów kwadratowych, będzie również wyposażony w infrastrukturę towarzyszącą, w tym 12-piętrowy budynek parkingowy, część handlową, meczet, food court, skybridge, sky lounge, a także tereny zielone rozmieszczone na parterze i dachach.

Jako forma zaangażowania Banku Mandiri w wizję „Zostania indonezyjskim mistrzem zrównoważonego rozwoju na rzecz lepszej przyszłości”, Centrum Finansowe Mandiri PIK 2 zostało zaprojektowane zgodnie z koncepcją przyjazną dla środowiska, która jest wydajna i zrównoważona. Budynek ten uzyskał certyfikat budynku ekologicznego w kategorii Platinum, prezentuje różne funkcje oszczędzania energii i koncentruje się na technologii, która może zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, w celu stworzenia harmonii pomiędzy nowoczesną infrastrukturą a zdrowszym środowiskiem.

„Dzięki istnieniu Centrum Finansowego Mandiri Bank Mandiri jest optymistą, że może stać się katalizatorem regionalnego i krajowego rozwoju gospodarczego, a także stać się prawdziwym przykładem zastosowania innowacji w indonezyjskiej branży bankowej” – wyjaśnił Darmawan.

Zlokalizowane przy Jalan Jendral Sudirman, w obszarze PIK 2, Mandiri Financial Center PIK 2 będzie oferować najwyższą dostępność, z bramką poboru opłat zaledwie 7 minut od lotniska Soekarno-Hatta i linią LRT przecinającą ten obszar. Przewiduje się, że dzięki strategicznym połączeniom i szybkiemu rozwojowi infrastruktury budynek ten stanie się centrum biznesowym o ogromnym potencjale, szczególnie w sektorze usług finansowych.

Budynek Banku Mandiri

Dystrybucja Bank Mandiri KUR osiągnęła 32,20 biliona IDR we wrześniu 2024 r

Bank Mandiri poinformował, że do końca września 2024 r. realizacja dystrybucji Kredytu dla Biznesu Ludowego (KUR) osiągnęła 32,20 biliona IDR.

tytuł_img

VIVA.co.id

4 października 2024 r



Zrodlo