Hiszpania – Serbia: kiedy, kiedy i gdzie zobaczyć w USA

Ldo reprezentacji Hiszpanii rozpoczęli swoją drogę do utrzymania tytułu Ligi Narodów UEFA przeciwko Serbii i Szwajcariioba mecze u siebie. W meczu z Serbami podopieczni Luisa de la Fuente mogli jedynie zremisować, natomiast ze Szwajcarami odnieśli zasłużone zwycięstwo 1:4. W tej przerwie W rewanżu Hiszpania ponownie zmierzy się z Serbiąale tym razem na terytorium kraju. Właśnie pokonali Danię 1:0 w Murcji i dzisiaj będą chcieli zrobić to samo poświadczają przepustkę do ćwierćfinału.

Kiedy i o której godzinie Hiszpania – Serbia w Lidze Narodów

The czwarty dzień Ligi A Ligi Narodów UEFA Hiszpanii i Serbii w Kordobie. Mecz odbędzie się we wtorek 15 października o 14:45 czasu wschodniego w tym Nowy stadion El Arcángel.

Gdzie oglądać Hiszpania – Dania w Lidze Narodów UEFA

Mecz hiszpańskiej drużyny można zobaczyć na stronie FuboTV, Fox Sports i ViX w Stanach Zjednoczonych. Oprócz, Na MARCA.com możesz śledzić minutę po minucie meczu, z relacjami przed, w trakcie i po meczu, na temat wszystkiego, co dzieje się czwartego dnia mistrzostw.