Historyczny recital Rafinhy

On Barcelona stoi dziś przed najbardziej wymagającym egzaminem w swojej epoce Hansiego Flicka. Co więcej, będzie to szok i duży element emocjonalny zarówno dla trenera, jak i dla niego Lewandowskiego. On Bayern Monachium analizuje świetny początek bloku culé. Trener obstawia, bo nie mogło być inaczej, na swoją galową jedenastkę. Główną nowością jest obecność Fermin. Andaluzyjczyk po raz pierwszy w tym sezonie będzie starterem.

Pierwsza część: Bramkarz ma dziś przed sobą ważne wyzwanie. Hansi Flick nadal ufa mężczyźnie z Alicante i wkrótce znalazł pracę. W 7. minucie udaremnił strzał Kane’a. W pierwszej połowie stracił bramkę.

Wynik przerwy: 5

Druga część: Nie musiał jeszcze interweniować w drugiej połowie.

Koundé

Koundé

Pierwsza część: Francuz pozostaje w podstawowej jedenastce. Jest jednym z kluczowych elementów Barcelony, ale dzisiaj musi cierpieć, podobnie jak reszta obrony.

Wynik do przerwy: 5,5

Druga połowa: Ta sama dynamika utrzymuje się, ale wydaje się, że zespół zyskał na sile.

Kubarsi

Kubarsi

Pierwsza część: Obrona w dalszym ciągu ustawiona jest bardzo wysoko, niemal w środku pola. Ale dziś wieczorem, podobnie jak jego towarzysze, cierpi, próbując powstrzymać niemieckie ataki.

Druga część: Ten sam pomysł.

cintillo_FCB_i_martinez

Pierwsza część: Iñigo Martínez świetnie rozpoczyna sezon, ale w meczu z Bayernem ma pewne trudności.

druga część: Bayern nadal naciska, a Barça wysoko stawia obronę.

cintillo_BAR_Balde

Pierwsza część: Niektóre z najniebezpieczniejszych zagrań Bayernu mają miejsce na ich skrzydle. Od mniej do więcej.

Druga część: Z nieco większą pewnością siebie niż w pierwszej połowie.

cintillo_BAR_MCasado

Pierwsza część: Pomocnik nie pozwala na rotację. Zajęło mu ponad 20 minut, zanim zaczął być obecny w grze. Bardzo dobry przy trzecim golu Barcelony.

Wynik przerwy: 6

druga część: Pomoc w zadaniach defensywnych. W trakcie spotkania nadal się to rozwija.

cintillo_FCB_fermin

Pierwsza część: Był to jego pierwszy start w sezonie i Andaluzyjczyk pozostawił po sobie ślad w grze. Udzielił pomocy Rafinha przy pierwszym golu, spowodował pierwszą żółtą Kimmiczi był głównym bohaterem drugiej bramki dla culés.

Ocena po pierwszej połowie: 6,5

druga część: Bez wyrazu po przerwie. Trzepnięcie zmienił to w 61. minucie.

Przypis końcowy: 6.5

Laminy Jamał

Pierwsza część: Reprezentant Polski to jedno z wielkich nazwisk dzisiejszego meczu, ale wejście do gry zajęło mu ponad 20 minut. Zyskuje na znaczeniu i pozostawia szczegóły.

druga część: Nadal pokazuje, że ma ogromną jakość i udziela spektakularnej asysty przy czwartym golu Barcelony.

cintillo_BAR_Pedri

Pierwsza część: Kanaryjczyk został przesunięty na środek pola obok Casadó, a pozycję rozgrywającego przekazał Fermínowi. Po golu Bayernu w akcji dzieje się więcej, a tego potrzebuje zespół culé. Tempo gry jest bardzo wysokie.

Druga część: Jeśli to nie wejdzie w grę, Barça będzie cierpieć. Dokładnie po rozpoczęciu gry pada czwarty gol Blaugrany.

cintillo_BAR-Raphinha

Pierwsza część: Kibice nie usiedli jeszcze na stadionie olimpijskim Montjuïc, gdy Raphinha otworzył wynik po podaniu Fermína. Nie minęła nawet pierwsza minuta. Brazylijczyk zdobył trzecią bramkę już po pierwszej połowie.

Wynik do przerwy: 7,5

druga część: Zdobył jednego gola zaraz po wznowieniu gry i strzelił czwartego gola w 55. minucie. Jest jednym z nazwisk drużyny Barcelony Flicka.

cintillo_BAR_lewandowski

Pierwsza część: Wyjątkowy mecz dla Polaka. Lewandowski przychodzi na mecz w bardzo miłym momencie i ma nadzieję, że wieczór jego „byłych” będzie gorzki. Piłki zaczęły padać po stanie 1:1 i w 25. minucie miał już wyraźną szansę. Musi także ciężko pracować nad bardziej defensywnymi zadaniami. Zdobył gola w 35. minucie, ale nie świętował go z szacunku.

Wynik przerwy: 7

Druga część: Na razie bez wagi w drugiej połowie.

hansi-flick

Pierwsza część: Wysoki sprawdzian dla niemieckiego trenera, który właśnie na ławce rezerwowych Bayernu przeszedł do historii. Trener wychodzi ze swoją galową jedenastką, a jedyną nowością jest Fermín. W zespole widać, jak dużo gestykuluje. Nie podobało mu się to, co zobaczył przez kilka minut pierwszej połowy, ale Barça zareagowała.

druga część: Przesunął ławkę w 1961 roku.