EPL: Salah zarobił na remisie Liverpoolu z Arsenalem

AW niedzielny wieczór rsenal zremisował 2:2 z Liverpoolem na Emirates po zaciętym starciu na szczycie Premier League.

Kanonierzy doskonale rozpoczęli niezwykle ważny mecz, gdy Bukayo Saka złapał długą piłkę Bena White’a, po czym wbił Andy’ego Robertsona i mocnym uderzeniem minął Kellehera tuż obok słupka.

Liverpool wkrótce wrócił na wyrównane warunki, gdy Virgil van Dijk skinął głową po stałym fragmencie Alexandra-Arnolda, ale od tego momentu Arsenal dominował przez resztę pierwszych 45 minut i ponownie objął prowadzenie, gdy Mikel Merino uderzył głową po dośrodkowaniu Declana Ricea. -rzut.

Druga połowa rozpoczęła się od złych wiadomości dla Arsenalu, ponieważ Gabriel musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Następnie nadeszła kolej na dominację gości, a ich ataki opłaciły się, gdy Alexander-Arnold pięknie podał w kierunku Darwina Nuneza, który podał do Mohameda Salaha i zdobył wyrównującą bramkę.

Gol ten zapoczątkował napiętą końcówkę meczu w północnym Londynie, a łupami podzielono się po intrygującym pojedynku na szczycie tabeli na początku sezonu.