Cristiano Ronaldo ponownie podbija serca, zatrzymuje ochronę, aby pozować do selfie z kibicem, który wtargnął na boisko

Cristiano Ronaldo po raz kolejny podbija serca fanów, zatrzymuje ochronę, aby pozować z włamywaczem na boisku podczas meczu Polska vs Portugalia w Lidze Narodów UEFA

Cristiano Ronaldo po raz kolejny trafia na pierwsze strony gazet. Nie za zdobycie gola w meczu Polska-Portugalia, ale za jego krzepiący gest. Podczas Ligi Narodów UEFA kibic uniknął ochrony i wtargnął na boisko. Fan przyszedł i zrobił sobie selfie z portugalską gwiazdą.

Jednak Ronaldo osłaniał młodego kibica przed stewardami i ochroną przed powaleniem kibica. Zanim kontynuował grę, z wdziękiem zrobił sobie zdjęcie z fanem. Najazdy fanów na Cristiano Ronaldo nie są niczym niezwykłym i zdarzały się wiele razy w przeszłości.

Minimalny wiek: 18+
Minimalny depozyt: 500 funtów.

Wymóg zakładów: 40x (depozyt + bonus)
Obowiązują Warunki i Zasady

I jak zawsze Ronaldo pozostaje w takich sytuacjach niezwykle spokojny. Wcześniej podczas Euro 2024 taki incydent miał miejsce dwa razy w meczu, a Ronaldo był na tyle miły i łaskawy, że pstryknął sobie selfie z fanami.

Do zdarzenia doszło zaraz po tym, jak Ronaldo strzelił gola dla swojej drużyny. Ronaldo podbił jednak serca fanów, prosząc ochronę o zatrzymanie się, po czym zrobił sobie selfie z kibicem, który wbiegł na boisko w koszulce Ronaldo.

Ronaldo nadal nosi buty do punktacji

Bramki dla CR7 wciąż przybywają. Kapitan Portugalii strzelił swojego 133. gola w reprezentacji, najwięcej w historii. W 215 meczach Ronaldo strzelił rekordową liczbę 133 goli, a 39-latek nie wygląda, jakby skończył. Ronaldo strzelił drugiego gola dla swojej drużyny w meczu, a Portugalia odniosła pewne zwycięstwo 3:1 nad Polską.

Wynik otworzył Bernardo Silva, a Ronaldo w pierwszej połowie podwyższył na 2:0. Piotr Zieliński jednak w dalszej części drugiej połowy zdobył dla swojej drużyny bramkę. Jednak samobójczy gol Jana Bednarka wystarczył, aby zapewnić Portugalii komfortowe zwycięstwo.