Baker Mayfield i Bucs psują debiut Spencera Rattlera w starciu NFC South z Saints: Kluczowe wnioski

Wyniki 6. tygodnia NFL i aktualizacje na żywo: Bears pokonały Jaguary w Londynie, kanał, najważniejsze wydarzenia, analizy, statystyki

Baker Mayfield i Buccaneers pokonali Saints w debiucie Spencera Rattlera, gdy Tampa Bay pokonała Nowy Orlean 51-27 w starciu z przeciwnikami z NFC South.

Para byłych rozgrywających Uniwersytetu Oklahomy wzięła udział w huśtawce, która w pierwszej połowie zdobyła 51 punktów. Mayfield rzucił na odległość 325 jardów i cztery przyłożenia i podwyższył wynik Tampa Bay na 4-2. Rattler, wybrany w piątej rundzie draftu do NFL 2024, rzucił na odległość 243 jardów, miał przyłożenie i dwa przechwyty, zaczynając od kontuzjowanego Davida Carra.

Saints stracili swojego czołowego skrzydłowego, Chrisa Olave, w wyniku wstrząśnienia mózgu podczas pierwszej akcji zespołu. Olave złapał podanie z odległości pięciu jardów od Rattlera, ale piłka została wybita i oddała 58 jardów, a bramkę zdobył Antoine Winfield Jr. Ten wynik w obronie pomógł Tampa Bay wyjść na prowadzenie 17-0 w pierwszej kwarcie. Jednak powrót puntem z 54 jardów po przyziemieniu Rashida Shaheeda dał Saints 20 punktów bez odpowiedzi, gdy obrona Nowego Orleanu trzy razy w kwarcie pokonała Mayfielda.

Pod koniec trzeciej kwarty prowadzący Buccaneers 27-24, skrzydłowy Buccaneers, Chris Godwin, złapał krótkie podanie od Mayfielda, przełamał kilka wślizgów i podbiegł na 55 jardów, zapewniając Tampa Bay na dobre prowadzenie. Obrona Todda Bowlesa odrzuciła Rattlera w drugiej połowie i zapewniła sobie zwycięstwo.

To będzie krótki tydzień dla Nowego Orleanu, który w czwartkowy wieczór będzie gospodarzem Denver Broncos. Tampa Bay zmierzy się z rosnącym w siłę Baltimore Ravens w przyszły poniedziałkowy wieczór na zakończenie 7. tygodnia.

Biuletyn Miasta Scoop

Bezpłatne, codzienne aktualizacje NFL bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zapisać sięKup biuletyn Scoop City

Ważne zwycięstwo Tampy

Takie odważne zwycięstwo Buccaneers, biorąc pod uwagę rzeczywiste okoliczności całej organizacji. Uderzenie huraganu Milton w rejon zatoki Tampa zmusiło drużynę i członków jej rodzin do ewakuacji do Nowego Orleanu przed tym meczem. Co więcej, w piątym tygodniu drużyna Bucs w zawrotny sposób przegrała z Atlanta Falcons po dogrywce.

To zwycięstwo Bucks ma wiele plusów i minusów: szybki sukces, ofensywne straty i szaleństwo rzutów karnych oraz duże odbicie w defensywie po zdobyciu 27 punktów w drugiej kwarcie.

NFL jest bezlitosna w tym sensie, że żadna drużyna nie da przepustki innej drużynie, niezależnie od okoliczności zewnętrznych. I choć oszołomieni, Tampa Bay odniosła ważne zwycięstwo, próbując dotrzymać kroku Falcons i stworzyć dystans między Świętymi na południu NFC. — Larry Holder, starszy pisarz NFL

zejść głębiej

Oczekiwano, że Tom Brady zostanie zatwierdzony jako mniejszościowy właściciel Raiders

Niepokojące znaki dla świętych

Po rozpoczęciu od tak mocnego uderzenia, Saints przegrali cztery ostatnie mecze z rzędu, co z pewnością pogłębia problemy. Obrona stawiała niewielki opór korsarzom, mimo że jednostka trzykrotnie przechwyciła Mayfield. Tampa Bay przerzuciła piłkę przez typowo mocną obronę Nowego Orleanu. Godwin oszalał, otrzymując 125 jardów i dwa przyłożenia.

Rattler momentami wyglądał ostro, gdy debiutował, pomagając kontuzjowanemu Carrowi. Mam dość, gdy jestem pewien, że fani Saints opuszczają grę, myśląc, że może, tylko może, Rattler mógłby zostać rozgrywającym w przyszłości. Bez Taysom Hill, po stracie Olave’a spowodowanego wstrząśnieniem mózgu po porażce w 6. tygodniu i niepewnej linii ataku, ciężko jest teraz prosić Rattlera, aby poprowadził cię do zwycięstwa.

Jeśli obrona Saints gra chociaż zbliżona do tego, jak prezentowała się w niedzielę, ofensywa Nowego Orleanu nie jest wystarczająco dobra, aby pokonać przeciętny mecz, a tym bardziej tak kiepski, jak podczas porażki z Bucs. — Uchwyt

(Zdjęcie: Jonathan Bachman / Getty Images)