Al Khalid 3-3 Al Nasr, Liga Saudyjska 2024-25: Talisca strzela z rzutu karnego w końcówce, a Cristiano Ronaldo zapewnia remis w thrillerze SPL

Zespół Al-Nasr jest nadal niepokonany pod wodzą Stefano Pioliego, ale drużyna będzie szukać innego wyniku w Lidze Arabii Saudyjskiej w sezonie 2024–2025 w meczu z słabszą pozycją w tabeli Al-Qolad. Ponieważ Cristiano Ronaldo odpoczywał przed meczem, napastnicy Al Nasra mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed bramką. Jednak drużyny cały czas goniły Al-Khulad, który od początku kontrolował grę. Wynik meczu otworzył Miziane Maolida, a cztery minuty później wyrównał Aymeric Laporte. Talisca zapewniła Al-Nasr prowadzenie w 24. minucie, które to samo trwało dwie minuty później po znakomitym strzale Miziane’a Maolidy. Jackson Muleka strzelił gola w drugiej połowie, a Al Khulad był na dobrej drodze do słynnego zwycięstwa, dopóki Talisca nie wyrównał z miejsca w doliczonym czasie gry. Po losowaniu Al-Nasr zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Ligi Arabii Saudyjskiej 2024/25. Cristiano Ronaldo z FC Istiklal poszukują starego fana, który stał się wirusowy podczas meczu Al Nasra w Lidze Mistrzów AFC, mówi: „Wszelkie informacje mile widziane”.

Al-Khalad 3-3 Al-Nasr, Liga Saudyjska 2024–25

(SocialLY dostarcza najświeższych wiadomości, trendów wirusowych i informacji ze świata mediów społecznościowych, w tym Twittera, Instagrama i Youtube. Powyższy post jest publikowany bezpośrednio z konta użytkownika w mediach społecznościowych, a personel LatestLY nie mógł modyfikować treści lub ( nieedytowane. Opinie i fakty pojawiające się w postach w mediach społecznościowych nie odzwierciedlają poglądów LatestLY ani nie przyjmują żadnej odpowiedzialności.)