Wyniki West Ham vs Chelsea Premier League, Nicolas Jackson robi parę

Sobota, 21 września 2024 – 20:25 WIB

Londyn, VIVA – Chelsea zdołała zdobyć pełną liczbę punktów w meczu Premier League w sobotę 21 września 2024 r., gdy zmierzyła się z innym londyńskim klubem, West Ham United. The Blues wygrali 3:0 na London Stadium.

Przeczytaj także:

Gracze Arsenalu śmieją się z zaciekłości Erlinga Haalanda

Nicolas Jackson był gwiazdą zwycięstwa Chelsea w tym meczu. Reprezentant Senegalu strzelił dwa gole i jedną asystę.

Chelsea zdołała objąć prowadzenie już po czterech minutach meczu. Podanie Jadona Sancho zostało zakończone bramką Jacksona.

Żałuje, że nie opuścił Chelsea, gdy był nastolatkiem

Goście podwoili swoją pozycję w 18. minucie Nicolas Jackson strzelił swojego drugiego gola, tym razem dzięki asyście Moisesa Caicedo.

Zawodnik Chelsea Nicolas Jackson świętuje zdobycie gola

Pełne wyniki: Barcelona wciąż doskonała, Inter Mediolan prawie przegrany

W 47. minucie Chelsea zwiększyła cierpienia West Hamu. Cole Palmer włamał się do bramki Hammers po podaniu Jacksona.

Wynik 3:0 dla Chelsea utrzymał się do końca meczu. Zespół Enzo Maresca wskoczył na drugie miejsce z 10 punktami po pięciu meczach, dwa punkty za Manchesterem City, który nie grał w tym tygodniu.

Tymczasem West Ham zajmuje 14. pozycję. Młoty zgromadziły 4 punkty w 5 meczach.

Skład

West Ham United: Alphonse Areola, Emerson, Konstantinos Mavropanos, Aaron Wan-Bissaka, Max Kilman, Guido Rodriguez, Lucas Paqueta, Edson Alvarez, Mohammed Kudus, Jarrod Bowen i Crysencio Summerville.

Chelsea: Robert Sanchez, Tosin Adarabioyo, Marc Cucurella, Wesley Fofana, Levi Colwill, Cole Palmer, Enzo Fernandez, Moises Caicedo, Jadon Sancho, Noni Madueke, Nicolas Jackson.