Wyniki Persija Jakarta vs PSM Makassar: Gol Macieja Gajosa okazał się wybawieniem

Niedziela, 29 września 2024 – 20:58 WIB

Bantul, VIVA – Persija Jakarta przeżyła porażkę, gdy gościła PSM Makassar w kontynuacji League 1, niedziela 29 września 2024 r.

Przeczytaj także:

To nie jest transmitowany w National TV. To jest link do transmisji na żywo meczu Persija Jakarta vs PSM Makassar

Po porażce Kemayoran Tigers zremisowali 1:1 w pojedynku, który odbył się na stadionie Sultan Agung w Bantul.

PSM objął prowadzenie w 8. minucie. Victor Dethan umieścił swoje nazwisko na tablicy wyników po podaniu od Tito Okello.

Wymówka trenera Persiba po wylosowaniu go przez Madura United

Persija mocno starała się wyrównać. Ich wysiłki przyniosły skutek dopiero w 79. minucie.

Pomocnik Persiji Jakarta, Maciej Gajos

Trener Madury United nie jest usatysfakcjonowany remisem z Persibem Bandungiem

Maciej Gajos został wybawicielem Tygrysów Kemayorańskich. Po podaniu Ryo Matsumury zawodnik z Polski przedarł się przez bramkę PSM, której bronił Hilmansyah.

Remis 1:1 utrzymał się do końca meczu. Wynik ten plasuje Persiję na 11. miejscu z 9 punktami po 7 meczach.

Tymczasem PSM zajmuje 5. miejsce. Juku Eja zgromadził 12 punktów w 7 rozegranych meczach.

Skład

Persija Dżakarta: Andritany Ardhiyasa; Ondrej Kudela, Muhammad Ferrari, Rizky Ridho; Ilham Rio, Maciej Gajos, Ramin Bueno, Syahrian Abimanyu; Riko Simanjuntak, Gustavo Almeida, Witan Sulaeman.

PSM Makassar: Hilmansja; Aloisio Neto, Syahrul Lasinari, Yuran Fernandes; Victor Luiz, Akbar Tanjung, Ananda Raehan, Latyr Fall, Victor Dethan; Abdula Rahmana i Tito Okello.