Wyniki meczu Udinese z Interem Mediolan: Szybki gol w 43 sekundy i bramka Lautaro Martineza

Sobota, 28 września 2024 – 21:55 WIB

Udine, niech żyje – Inter Mediolan zmierzył się z gospodarzami Udinese w kontynuacji Serie A, La Beneamata wygrał 3:2 w pojedynku, który odbył się na stadionie Bluenergy w Udine, w sobotę 28 września 2024 r.

Przeczytaj także:

Inter Mediolan nie musi panikować

Inter był w stanie szybko objąć prowadzenie, gdy mecz trwał zaledwie 43 sekundy. Davide Frattesi strzelił najszybszego gola w Serie A w tym sezonie.

Podanie Matteo Darmiana zostało zakończone bramką Frattesiego.

Zmiana ról zawodników AC Milan ma pozytywne skutki

Piłkarze Interu Mediolan cieszą się z gola Davide Frattesiego

• Andrea Bressanutti/LaPresse za pośrednictwem AP

Udinese nie milczało. Udało im się wyrównać po bramce Christiana Kabasele w 35. minucie.

AC Milan jest lepszy, Inzaghi wyjaśnia niedociągnięcia Interu Mediolan

Inter ponownie objął prowadzenie przed przerwą, dokładnie w 45+3 minucie. Bramkę zdobył Lautaro Martinez. To był pierwszy gol Lautaro w Serie A w tym sezonie.

Zaczynając od dośrodkowania Federico Dimarco z lewej strony obrony Udinese, Lautaro uderzył piłkę i zdobył bramkę.

Druga połowa rozpoczęła się natychmiast po rozpoczęciu meczu La Beneamata. Udało im się zwiększyć dystans w 47. minucie dzięki drugiemu golowi Lautaro Martineza.

Tym razem Lautaro otrzymał podanie od Marcusa Thurama, po czym zakończył je golem.

Udinese nie poddało się. Udało im się zmniejszyć przewagę do 2:3 dzięki bramce Lorenzo Lucci w 83. minucie. Lucca szybko pobiegł, zanim wpadł na bramkę gości. Wykorzystał podanie prosto od Brennera.

Wynik 3:2 dla zwycięstwa Interu utrzymał się do końca meczu. Flota Simone Inzaghiego jest na trzecim miejscu z 11 punktami po 6 meczach, co równa się rekordowi punktowemu Torino i AC Milan.

Tymczasem Udinese z dorobkiem 10 punktów zajmuje 5. miejsce.

Skład

Udinese: Maduka Okoye, Christian Kabasele, Kingsley Ehizibue, Jaka Bijol, Jordan Zemura, Isaak Toure, Jesper Kalstrom (Arthur Atta 74 min), Sandi Lovric (Jurgen Ekkelenkamp 59 min), Oier Zarraga (Iker Bravo 86 min), Florian Thauvin (Brenner 74 min) ‘), Keinan Davis (Lorenzo Lucca 59’).

Inter Mediolan: Yann Sommer, Matteo Darmian, Francesco Acerbi, Federico Dimarco (Carlos Augusto 65 min), Alessandro Bastoni (Stefan De Vrij 75 min), Yann Aurel Bisseck, Henrikh Mkhitaryan, Hakan Calhanoglu, Davide Frattesi (Piotr Zieliński 85 min), Marcus Thuram ( Mehdi Taremi 75 min), Lautaro Martinez (Joaquin Correa 86 min).