Wymówka trenera Persiba po wylosowaniu go przez Madura United

Niedziela, 29 września 2024 – 08:00 WIB

Bandung, VIVA – Persib Bandung musiał zadowolić się remisem z Madura United w siódmym tygodniu League 1. Gra na stadionie Bangkalan w Madurze w sobotę 28 września 2024 roku zakończyła się wynikiem 2-2.

Przeczytaj także:

Trener Madury United nie jest usatysfakcjonowany remisem z Persibem Bandungiem

Persib Bandung był zaskoczony szybką bramką Madury United w 7. minucie. Bramkarz Persib Teja Paku Alam nie przewidział podkręconego strzału Lulinhy.

Dzięki tej bramce mecz stał się jeszcze ciekawszy. Persib zdołał wyrównać w 30. minucie po strzale Tyronne del Pino, któremu asystował Ciro Alves.

Wyniki Madura United vs Persib Bandung: 2 gole Lulinhy i 2 asysty Ciro Alvesa

Niedługo potem Persib wrócił do stanu 2-1. Mocnym kopnięciem Adama Alisa udało się rozerwać bramkę Madury United, której broniła Dida.

Wynik ten utrzymał się do przerwy. W 61. minucie Lulinha strzelił dwie bramki i zmienił wynik na 2-2.

Wyniki tymczasowe Madura United kontra Persib Bandung: Powrót dzięki 2 asystom Ciro Alvesa

Trener Persiba Bojan Hodak ocenił, że mecz był zacięty. Madura United potrafiła stawić zaciekły opór, jednak Persib grał lepiej od gospodarzy.

„To był ciężki mecz, mówiłem to przed meczem. W pierwszej połowie, poza bramką, do której mieliśmy trochę szczęścia, zagraliśmy bardzo dobrze, strzeliliśmy dwa gole i mieliśmy kilka okazji” – powiedział po meczu Bojan.

Jednak w drugiej połowie zmęczenie spowodowało, że tempo gry zespołu spadło. Sapeh Kerrab potrafił wykorzystać tę sytuację i strzelić gola.

„W drugiej połowie byliśmy w zasadzie zmęczeni i to był powód, dla którego straciliśmy bramkę i zaczęliśmy zwalniać. To nasz piąty mecz w ciągu 17 dni” – wyjaśnił.

„Dlatego poprosiliśmy o zmianę harmonogramu, ale odmówili i wiedziałem z góry, że tak się stanie. Dlatego w drugiej połowie problemem stało się zmęczenie” – kontynuował Bojan.