Wiadomości sportowe Punjab FC wygrał trzy mecze z rzędu w lidze ISL

New Delhi, 25 września (PTI) Gole Ezequiela Vidala i Filipa Mrzlyaka pomogły drużynie FC Pendżab pokonać FC Hyderabad 2:0 i zapewnić sobie trzy zwycięstwa z rzędu w indyjskiej Super Lidze.

Po zdecydowanym zwycięstwie FC Punjab, który strzelił po jednym golu w każdej lidze, znajduje się teraz na szczycie tabeli.

Przeczytaj także | Część stacji Kanpur Green Park Stadium uznana przez PWD za niebezpieczną przed inspekcją IND vs BAN 2. 2024 r.: Raport.

Zespół Punjab FC podniósł napięcie po słabych pierwszych 15 minutach, kiedy niecelne podanie Leandera D’Cunha w niebezpiecznym polu widzenia sprawiło, że Mrzlyak wrócił do domu po świetnym uderzeniu.

Chorwat był w doskonałej pozycji, aby zapewnić gospodarzom prowadzenie, ale bramkarz Arshdeep Singh sparował jego strzał.

Przeczytaj także | Arsenal vs Bolton Wanderers, Carabao Cup 2024-25 Transmisja na żywo w Internecie: jak oglądać mecz Pucharu EFL w telewizji i aktualizacje wyników piłki nożnej IST?.

Punjab FC wykorzystał okazję, aby strzelić pierwszego gola, a Vidal był w centrum każdej akcji. Stworzył kilka okazji dla Mrzlyaka i Ivana Novoseletsa, jednak żadna z nich nie trafiła do siatki.

W 27. minucie Vidal z dystansu podszedł do bramki i uderzył pięścią w bramkę.

Kilka minut później Vidal wypuścił Nihala Sudeisha na lewą flankę, a młodzik był o krok od dodania do swojego dorobku, ale przeszkodził mu doświadczony Arshdeep. FC Punjab w końcu został nagrodzony, gdy Vidal otworzył wynik w 35. minucie rzutem wolnym, który pokonał bramkarza.

W drugiej połowie Hyderabad FC usilnie próbował wyrównać, a Ramhlunchhunga i Parag Srivas byli blisko wyrównania. Hyderabadowi brakowało ataku, który mógłby zakłócić linię obrony FC Punjab.

Drugiego gola FC „Punjab” strzelił w 71. minucie, a tę bramkę uzupełnił Mrzlyak. Chorwat wykorzystał swój marker i przeprowadził kontratak, po czym wypuścił Mushagę Bakengę w przestrzeń kosmiczną.

Jednak norweskiej próbie przeszkodził Mohammad Rafi. Na szczęście dla gospodarzy piłka trafiła do Mrzlyaka z prawej strony, a pomocnik nie pomylił się i uderzył w otwartą bramkę.

18 października FC Pendżab podejmie FC Bengaluru, a 1 października Hyderabad FC podejmie FC Chennaiyin.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)