Valencia Basket eliminuje zadziornego Jairisa (61-75) i będzie w stanie obronić swoją superkoronę w finale przeciwko Saragossie

On Kosz Walencji kobiety zagrają w finale Superpuchar Hiszpanii po pokonaniu Jair Murcia w drugim półfinale z solidnym wynikiem. Rywal będzie w niedzielę o 17:00 Casademont Saragossana który nałożono Perfumy Avenida de Salamanca 65 i 60.

Walencjanie, którzy rozpoczęli tydzień od zaskakującej zapowiedzi jednej ze swoich gwiazd, Cristina Ouviñaktóra przerywa aktywność sportową ze względu na bycie matką, okazała się nieco protekcjonalna. Ponadto hostessy wzmocnione Paula Ginzomistrz Liga Endesy kilka miesięcy temu pomarańczowyokazali się połączeni i ambitni.

Ale ten Valencia Basket Rubena Burgosapomimo pewnych nieobecności, takich jak Ouviña, Aleksander o Fiebichma mnóstwo broni, aby zdominować mecze. Po dziewięciu punktach przewagi (21 do 30) na krótko przed przerwą Jairis był przytłoczony w trzeciej kwarcie. Półfinał zakończył się wynikiem 22-0.

Nadia Fingall16 punktów i 7 zbiórek, nadal jest w roli MVP, jak w ostatnim finale ligi, ale teraz widać siłę mięśni Mavungamłotek z 15 punktami i 4 zbiórkami. W niedzielę będziemy musieli lepiej wyjść na mecz, Casademont Saragossa ma więcej siły i jakości. Ale on już to powiedział Queraltowe Casa W RADZIĆ SOBIEchce dalej zdobywać tytuły. Trzeci Superpuchar czeka w Alcantarilla, gdzie, notabene, Cristina Ouviña towarzyszy swoim kolegom z drużyny.