Rex Ryan mówi, że wiedział, że zatrudnienie 1 głównego trenera NFL „będzie katastrofą”

(Zdjęcie: Frederick M. Brown/Getty Images)

Po dwóch bolesnych porażkach na początku sezonu NFL 2024, Carolina Panthers wyglądała jak najgorsza drużyna w lidze, a następnie podjęli wątpliwą decyzję o posadzeniu byłego numeru 1. Bryce’a Younga na ławce rezerwowych na rzecz doświadczonego rozgrywającego Andy’ego Daltona przed meczem 3. tygodnia z Las Vegas Raiders na wyjeździe na Allegiant Stadium.

Nowy trener Dan Canales najwyraźniej miał już dość eksperymentów z Youngiem w Panthers i w związku z tym naraził się na krytykę przed trzecim tygodniem, ponieważ wydawało się, że za wcześnie jest rezygnować z rozwoju rozgrywającego z drugiego roku.

Wydawało się, że każdy, kto miał mikrofon, krytykował Canalesa za jego pracę trenerską w drużynie Panthers. Wśród krytykujących go osób znalazł się także były trener NFL, Rex Ryan.

W programie ESPN Sunday NFL Countdown Ryan twierdził, że wiedział, że zatrudnienie Canalesa będzie katastrofą dla Panthers.

„Wiedziałem, że to będzie katastrofa” – powiedział Ryan.

Ironią losu jest, że w czasie pisania tego artykułu, w przerwie meczu w Las Vegas, Panthers prowadzili z Raiders 21-7.

Chociaż Raiders nie są drużyną o wybitnych umiejętnościach ofensywnych, Las Vegas ma znakomitą obronę pod wodzą gwiazdy defensywy Maxxa Crosby’ego, więc transfer Daltona wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Jednak przed nami jeszcze druga połowa meczu i wszystko może się zdarzyć. Niezależnie od wyniku, nadal pozostaje wiele pytań dotyczących przyszłości drużyny Panthers.