Plaga kontuzji i Barça nadal olśniewa w niedzielne mecze w El Tertulión

POSŁUCHAJ NIEDZIELNEGO TERTULIONA.

Trzy dni po europejskim zwycięstwie nad Lipskiem Atlético Madryt zremisowało w Vallecas z Rayo który na tablicy wyników wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie dzięki Isi Palazónowi. Bramka została zneutralizowana w drugiej przez Anglika Conora Gallaghera i pozwoliła biało-czerwonym zdobyć punkt, pozostawiając ich sześć straty do lidera, Barcelony.

W połowie pierwszej połowy, w 22. minucie, Atlético było w stanie objąć prowadzenie, gdy Julián Álvarez uderzył lewym skrzydłem w poprzeczkę, która uderzyła w poprzeczkępodnosząc publiczność z miejsc. To była akcja, która wywołała reakcję Rayo, który choć nie stracił panowania nad sobą, grał trochę na łasce rywala. Najbardziej wnikliwy był Adrián Embarba, który sprawił, że Nahuel Molina bardzo cierpiał, choć nie miał udziału przy zdobyciu pierwszego gola swojej drużyny. dzieło Isi Palazóna, który po dobrej grze Jorge de Frutosa wykończył asystę Andrei Ratiu na linii bramkowej.

EFE

Isi świętuje bramkę przeciwko Atlético de Madrid (EFE)

Diego Simeone wykorzystał przerwę, aby dokonać dwóch kolejnych zmian i sprowadził dwóch atakujących zawodników, Francuzów Antoine Griezmann i Argentyńczyk Anioł Correaa także odświeżenie pomysłów, co było dobre, ponieważ zespół wyszedł na boisko z nową energią i pięć minut po wznowieniu gry doprowadził do remisu.

Alexander Sorloth otrzymał piłkę w przestrzeń prawą stroną, opuścił Battle, ale kiedy wybiegł z kąta, cofnął się, rozejrzał się za kolegą z drużyny i zrobił krok w środek, który Conor Gallagher odebrał ciasnym strzałem, uderzył nisko w lewy słupek argentyńskiego bramkarza.

Po tym remisie Atlético de Madrid jest czwarte z 12 punktami, sześć za Barceloną, a Rayo z 8 punktami pozostaje w środku tabeli.

Zwycięstwo Barcelony, która przegrywa Ter Stegena

Barça prowadzona przez Hansiego Flicka po raz kolejny pokazała się z najlepszej strony, pokonując Villarreal 1:5, który był na spalonym i dwukrotnie strzelił gola Roberta Lewandowskiego i Raphinhy oraz gola Pabla Torre.

Jednakże, Najgorszą wiadomością dla Barcelony była kontuzja Marca-André Ter Stegenazmieniony na noszach tuż przed przerwą w meczu, w którym drużyna culé zdominowała Villarreal piłką w pierwszej połowie i wykorzystała fizyczne i psychiczne zmęczenie drużyny Castellón w drugiej połowie, która trzy gole nie zostały uznane na spalonym, co zakończyło mecz, w którym mają cztery punkty przewagi nad Madrytem.

Ter Stegen kontuzjowany w Villarreal – Barcelona (Cordon Press)

ZUMAPRESS.com/ Cordon Press

On prezes FC Barcelona, ​​Joan Laportapotwierdził w tę niedzielę, że kontuzja Marca-André Ter Stegena „wskazuje” na ścięgno rzepki, z którym musiał się już zmagać dwukrotnie w 2021 roku.

To smutne zwycięstwo Ter Stegena„Laporta wyjaśnił w oświadczeniach dla dziennikarzy, opuszczając La Cerámica, gdzie Barça wyraźnie pokonała Villarreal 1:5.

Niemiecki bramkarz Marc André Ter Stegen został zmieniony na noszach oraz z widocznymi gestami bólu po kontuzji prawego kolana w ostatnich minutach pierwszej połowy na La Cerámica.

Niemiecki bramkarz musiał zejść z boiska na noszach po upadku z wyskoku, w którym złapał piłkę rękami, kolanem wykonał zły gest, co zmusiło go do pozostania na trawie przez kilka minut, podczas gdy koledzy z drużyny pytali coaching personelu w celu przygotowania zmiany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach sportowych, najlepszych momentach programu lub najgłębszych ciekawostkach dotyczących Tiempo de Juego lub El Partidazo, dołącz już teraz do naszych kanałów WhatsApp KLIKNIJ TUTAJ (Czas gry) i KLIKNIJ TUTAJ (Wielka gra COPE).