Mourinho przegrywa derby Stambułu A potem wahają się w siatce!

mion Galatasaray z Osimhen, Mertens i spółka zgorzkniali Pierwsze derby Stambułu José Mourinho jako trener Fenerbahçe. Galatasaray zwyciężył imponującym wynikiem 1:3, który w końcówce mógł zostać jedynie przyćmiony Edina Dzeko z powodu braku sukcesów miejscowych.Osimhen, który był starterem, asystował i wykonał kilka świetnych akcji, ale nie zdobył bramki.

„Fener” przebaczył. 24 strzały i 10 celnych, co dało świetny wynik muslera. Wyprzedził go jedynie Dzeko, który z rzutu karnego miał już na tablicy wyników 0:3. Galatasaray był skuteczniejszy i w 60. minucie prowadził 0:3. Najpierw piękny strzał z woleja Torreiry, który trafił w słupek, na szczęście piłka odbiła się od Livakovicia i wpadła do środka. Osiem minut później Mertens podwyższył na 0:2 po świetnym meczu z Osimhenem. Gabriel Sara skazany już w drugiej części.

Galatasaray wygrało pierwsze derby w sezonie i otwiera dystans do rywala ze Stambułu. Podopieczni Mourinho, którzy zremisowali już w jednym meczu, cierpią Pierwsza porażka i do lidera tracą pięć punktów z „Galaty”. Besiktas, mając dwa mecze mniej, mógłby ich wyprzedzić.

Krowy i redes

A po ostatnim gwizdku zaczęło się wahanie. Galatasaray, posiadające konto w języku tureckim i angielskim, wysłało kilka wiadomości do Mourinho… i Fenerbahçe na X.

Teraz nazywają go z Galatasaray Płaczącyzamiast jego konkretnego pseudonimu Ten wyjątkowy.