Manresa nie ma litości dla Pedro Martíneza po jego powrocie i uczy Valencia Basket (77-73) w swoim debiucie w ACB

Jedna z wad Kosz Walencji W ostatnich latach była to ich słaba gra w pierwszej i trzeciej kwarcie. Złe początki meczów i złe wyjścia z szatni. Po powrocie Pedra Martineza A Lenistwocoś, co wydawało się złagodzone, objawiło się ponownie i w jaki sposób.

Przy wielu stratach (9 do przerwy) i mniejszej energii niż miejscowi, pierwsza połowa była ostrzeżeniem. Nie do grania Puchar Europyzamiast Euroliga, ACB i wzmocniwszy cię mocno, ACB nie wybacza. 28 punktów zdobytych w akcji i jedenaście w przejściach, a także kilka wsadów, było prześwietleniem pierwszej połowy. Dzięki Bogu, że dwudziestka przewagi w 17. minucie, 45-25, została zredukowana do bardziej przystępnej 49-34. Wyraz twarzy Pedro Martíneza zmierzającego do szatni zapowiadał bicz i reakcję.

Alston Jr y Polowanie Zasługiwali na podpis Valencii Basket. Muszą znać reputację Taronji, która wyciąga portfele, żeby kupić tych, którzy się przed nimi popisują. Fakt jest taki, że obaj narzucili się swoim rówieśnikom i punktowali we wszystkich barwach. Jednak stopniowo Walencja wzmacniała swoją obronę i… Montero zakładając, że wynik był zawężony. W trzeciej kwarcie straciliśmy dwanaście punktów. Kolejna sprawa, inny scenariusz.

Możesz ponieść porażkę, ale nie możesz się poddać. To właśnie powiedział Pedro Martínez przed wyjazdem Bułgaria. Dzięki tej formule odzyskał kontrolę nad odbiciem i w pełni wszedł w grę. 63-59, z odważnym koszem drugiej opcji Lópeza-Arostegui. To wzbudziło wątpliwości Manresy… 63-62 z koszykiem mięśni lakier do paznokci. Zostało nieco ponad pięć minut. Półfinał z dobrymi minutami w czwórce, remis na poziomie 69 i potrójna wygrana, ale Hunt, co za wieczór.

Montero po odbiciu i asyście przy trójce Badio podwyższył na 77-75 na 34 sekundy przed końcem. Życie. Jednak Hunt po pięknym kontrataku i wyciągnięciu eleganckiej lewej stopy podwyższył wynik na 77-73 w 12,6 sekundy. Gra.